/  /  /  / Jaguar C-X17 to więcej niż tylko koncept
Jaguar

Jaguar

Zmień
Jaguar to legendarna brytyjska marka, która została przejęta w 2008 roku przez indyjską firmę TATA Motors. Jej główną formą działalności jest tworzenie luksusowych samochodów o sportowym zacięciu. Ze względu na swój profil została zgrupowana wraz z Land Roverem jako jedna grupa biznesowa.
Dowiedz się więcej o marce
 

Jaguar C-X17 to więcej niż tylko koncept

Jaguar|
null
© Jaguar
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Z okazji targów we Frankfurcie Jaguar zaprezentował koncepcyjny model C-X17, który jest zwiastunem pierwszego crossovera w ofercie marki. Równie ważna, jeśli nawet nie ważniejsza, jest technologia wykorzystana w tym aucie.

Jaguar C-X17 bazuje bowiem na zupełnie nowej płycie podłogowej, która wykonana jest z aluminium, a dzięki swojej modularnej konstrukcji pozwala na szereg różnych zastosowań. Pierwszym autem produkcyjnym, które będzie bazować na tej właśnie zaawansowanej technologicznie architekturze, będzie średniej wielkości sedan, spodziewany w roku 2015.

Jaguar C-X17 to również zapowiedź wejścia brytyjskiej marki do segmentu sportowych crossoverów segmentu premium, która zastosowała tu szereg elementów i rozwiązań stylistycznych, z których jest tak dobrze znana.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama