/  /  /  / Polska: Akcja naprawcza modelu Jaguar XJ
Jaguar

Jaguar

Zmień
Jaguar to legendarna brytyjska marka, która została przejęta w 2008 roku przez indyjską firmę TATA Motors. Jej główną formą działalności jest tworzenie luksusowych samochodów o sportowym zacięciu. Ze względu na swój profil została zgrupowana wraz z Land Roverem jako jedna grupa biznesowa.
Dowiedz się więcej o marce
 

Polska: Akcja naprawcza modelu Jaguar XJ

UOKIK|

Jak poinformowała firma JLR Polska, wybrane egzemplarze modelu Jaguar XJ mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji przywoławczej.

Zgodnie z informacją przekazaną do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę JLR Polska, wybrane egzemplarze modelu Jaguar XJ mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie prewencyjnej akcji przywoławczej.

Polski dystrybutor samochodów marki Jaguar twierdzi, że w niektórych egzemplarzach XJ z roku modelowego 2010/2011 producent nie może do końca wykluczyć sytuacji, w której ramiona wycieraczek ramiona wycieraczek szyby czołowej mogą ewentualnie ulec poluzowaniu, co w konsekwencji może spowodować utratę synchronizacji i kolizję ramion wycieraczek. Poluzowanie może spowodować zmniejszenie efektywności pracy wycieraczek przednich, a w skrajnym przypadku odczepienie się wycieraczek z mocowania.

Omawiana akcja naprawcza dotyczy na polskim rynku potencjalnie 78 egzemplarzy modelu Jaguar XJ. Aby sprawdzić numery VIN aut objętych kampanią, kliknij na ten link.

Właściciele aut objętych omawianą akcją przywoławczą zostaną powiadomieni o sytuacji. Niezbędne czynności naprawcze zostaną przeprowadzone w warunkach warsztatowych punktu serwisowego.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama