/  /  /  / Nadchodzi Jaguar F-Type Coupe
Jaguar

Jaguar

Zmień
Jaguar to legendarna brytyjska marka, która została przejęta w 2008 roku przez indyjską firmę TATA Motors. Jej główną formą działalności jest tworzenie luksusowych samochodów o sportowym zacięciu. Ze względu na swój profil została zgrupowana wraz z Land Roverem jako jedna grupa biznesowa.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nadchodzi Jaguar F-Type Coupe

Jaguar|
null
© Jaguar
null

Jaguar F-Type Coupe to najnowsza wersja produkcyjna marki, tym razem najbardziej dynamiczny samochód z całej gamy modeli Jaguara. Światowy debiut F-Type Coupe przypada na 19 listopada w przeddzień targów w Los Angeles.

Wykonany w całości z aluminium, model F-Type Coupe będzie urzeczywistnieniem koncepcyjnego C-X16, a zarazem dopełnieniem sportowej gamy modeli F-Type Convertible.

Mówi Ian Callum, dyrektor designu Jaguar: "Poruszenie podczas odsłony konceptu C-X16 było naprawdę ogromne. Nie potrafię do końca sobie wyobrazić, co wydarzy się podczas debiutu na targach w Los Angeles. Model F-Type Convertible wzbudził pozytywne emocje i został przyjęty na rynek z wielką ekscytacją".

"Dla mnie proces tworzenia sportowego coupe to niepowtarzalne przeżycie. Jestem przekonany, że model F-Type Coupe zaskoczy zarówno wizualnie pod kątem designu jak i pod kątem osiągów. Jaguar znów podnosi poprzeczkę".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama