/  /  /  / Możliwa usterka w modelu Jaguar XJ oraz XF
Jaguar

Jaguar

Zmień
Jaguar to legendarna brytyjska marka, która została przejęta w 2008 roku przez indyjską firmę TATA Motors. Jej główną formą działalności jest tworzenie luksusowych samochodów o sportowym zacięciu. Ze względu na swój profil została zgrupowana wraz z Land Roverem jako jedna grupa biznesowa.
Dowiedz się więcej o marce
 

Możliwa usterka w modelu Jaguar XJ oraz XF

UOKIK|

Jak poinformował generalny importer marki Jaguar w Polsce, wybrane egzemplarze modelu Jaguar XJ oraz Jaguar XF z silnikiem GTDi 2.0 mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną. Dlatego też zaplanowano stosowną akcję serwisową.

Otóż jak ustalił producent, w niektórych samochodach mógł zostać nieprawidłowo zamontowany przewód układu doładowania, co może powodować odłączenie przewodu podczas przyspieszania, a w konsekwencji wyłączenie silnika podczas jazdy.    

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objętych jest 12 samochodów marki Jaguar (patrz TUTAJ).

Generalny importer poinformuje właścicieli samochodów pisemnie o możliwości wystąpienia usterki, samochody zidentyfikowane po numerze VIN zostaną sprawdzone podczas wizyt w serwisie.

Czynności serwisowe polegają na sprawdzeniu prawidłowości zamontowania przewodu układu doładowania i (jeżeli to konieczne) na prawidłowym jego zamocowaniu.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Dział Obsługi Posprzedażnej firmy JLR Polska.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama