/  /  /  / Jaguar rozpoznawany przez Polaków
Jaguar

Jaguar

Zmień
Jaguar to legendarna brytyjska marka, która została przejęta w 2008 roku przez indyjską firmę TATA Motors. Jej główną formą działalności jest tworzenie luksusowych samochodów o sportowym zacięciu. Ze względu na swój profil została zgrupowana wraz z Land Roverem jako jedna grupa biznesowa.
Dowiedz się więcej o marce
 

Jaguar rozpoznawany przez Polaków

JLR Polska|
null
© Jaguar
null

Z raportu KPMG na temat rynku dóbr luksusowych w Polsce wynika, że ponad 90% osób rozpoznaje markę Jaguar. Samochody tej firmy plasują się także na drugim miejscu wśród najbardziej pożądanych przez Polaków.

W grupie osób bogatych poddanych badaniu znajomość marki wyniosła aż 94%, co plasuje Jaguara jako drugą z 20 marek ujętych w zestawieniu. Spośród przebadanych firm motoryzacyjnych Jaguar zajął także drugą pozycję jako najbardziej pożądany przez Polaków samochód.

"Cieszy nas znakomita znajomość marki Jaguar w Polsce oraz pozytywne konotacje, dzięki którym te słynne brytyjskie samochody plasują się w czołówce pojazdów wymarzonych przez Polaków. Nasze samochody nawet na rynku dóbr luksusowych są niezwykłe: bez wątpienia nie tracą swojego uroku, a co najważniejsze prestiżu i atrakcyjności przez długie lata - wylicza Marcin Dąbrowski, wiceprezes dyrektor zarządzający JLR Polska.

W opinii Polaków posiadających ponadprzeciętne dochody, prestiż marek samochodowych jest ściśle skorelowany z ich ceną. Jak wynika z odpowiedzi, najbardziej pożądanymi są samochody mocno kojarzone ze sportowym charakterem i luksusem.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama