/  /  /  / Nowy Daily kroczy od sukcesu do sukcesu
Iveco

Iveco

Zmień
Iveco to włoska firma należąca do koncernu Fiat, która specjalizuje się w produkcji samochodów dostawczych i ciężarowych, a także silników. Przez krótki okres czasu, w latach 90-tych, samochody Iveco Daily były również produkowane w Polsce przez Fiat Auto Poland i firmę Servipol z Poznania.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowy Daily kroczy od sukcesu do sukcesu

IBRM Samar| Iveco|
null
© Iveco
null

W rok od majowej premiery Iveco Daily kolejnej generacji, samochód włoskiego producenta zdobywa kolejne nagrody i coraz większą popularność w całej Europie. Ostatnio zdobyte przez Iveco wyróżnienia przyznali firmie specjaliści z Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii.

Na Półwyspie Iberyjskim nowe Daily zdobyło nagrodę jako lekkie auto użytkowe roku, natomiast w Wielkiej Brytanii samochód został wyróżniony tytułem „Najlepsza Lekka Ciężarówka 2007”.

Te dwa zdobyte w ostatnim czasie wyróżnienia mogą tylko zwiększyć i tak ogromne już zainteresowanie gamą samochodów Daily ze strony klientów w całej Europie. Do tej pory Iveco zebrało ponad 105 tys. zamówień, z czego tylko w bieżącym roku ponad 45 tys.

W Polsce Iveco Daily znalazł do końca kwietnia łącznie 596 nabywców, co w porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej oznacza wzrost o prawie 24,2%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama