/  /  /  / Lakiery R-M błyszczały na wystawie IAA Commercial Vehicles
Iveco

Iveco

Zmień
Iveco to włoska firma należąca do koncernu Fiat, która specjalizuje się w produkcji samochodów dostawczych i ciężarowych, a także silników. Przez krótki okres czasu, w latach 90-tych, samochody Iveco Daily były również produkowane w Polsce przez Fiat Auto Poland i firmę Servipol z Poznania.
Dowiedz się więcej o marce
 

Lakiery R-M błyszczały na wystawie IAA Commercial Vehicles

BASF|
null
© BASF
null

Samochody dostawcze, ciężkie samochody ciężarowe oraz autobusy – cały świat pojazdów użytkowych został przedstawiony na 64-tej Międzynarodowej Wystawie IAA Commercial Vehicles w Hanowerze.

Iveco zaprezentowało tam swoją najlepszą ciężarówkę, która w tej kategorii zwyciężyła rajd Dakar. Została ona pokryta lakierem Graphite HD ekskluzywnej marki R-M z linii produktów firmy BASF, specjalnie przeznaczonych dla pojazdów użytkowych.

Wystawa IAA Commercial Vehicles jest jedną z najważniejszych na świecie imprez z zakresu transportu, mobilności i logistyki, co sprawia, że jest kluczową platformą dla marki R-M. Marka posiada pełną ofertę systemów lakierniczych dla producentów pojazdów użytkowych i transportowych.

Przedsiębiorstwo R-M ogłosiło przedłużenie współpracy jako techniczny sponsor zespołu Petronas de Rooy Iveco. Zespół ten osiągnął podwójne zwycięstwo w rajdzie Dakar 2012.

Nowy Stralis Hi-Way z nagrodą Truck of the Year 2013

"Rajd Dakar jest niebywałą okazją zaprezentowania zalet naszych technologii dla pojazdów użytkowych. Firma Iveco okazała się bardzo silnym i profesjonalnym partnerem - wyjaśniał decyzję Oliver Birk, kierownik działu Commercial Transport Solutions Business Development.

Ciężarówka na potrzeby rajdu Dakar została pokryta lakierem Graphite HD przy użyciu systemu lakierniczego R-M. Opracowany specjalnie dla pojazdów użytkowych system jest wyjątkowo wytrzymały i w swojej ofercie posiada ponad 50 000 kolorów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama