/  /  /  / Iveco nagrodzone w konkursie magazynu Życie Handlowe
Iveco

Iveco

Zmień
Iveco to włoska firma należąca do koncernu Fiat, która specjalizuje się w produkcji samochodów dostawczych i ciężarowych, a także silników. Przez krótki okres czasu, w latach 90-tych, samochody Iveco Daily były również produkowane w Polsce przez Fiat Auto Poland i firmę Servipol z Poznania.
Dowiedz się więcej o marce
 

Iveco nagrodzone w konkursie magazynu Życie Handlowe

Iveco Poland|
null
© Iveco
null

Iveco Poland zdobyło uznanie czytelników magazynu Życie Handlowe, otrzymując wyróżnienie za Iveco Daily napędzane gazem ziemnym, w kategorii nagroda specjalna Przebój Roku FMCG 2013.

Konkurs przeprowadzono w dwóch etapach. W pierwszym 10-osobowe jury złożone z profesjonalistów branży FMCG wskazało produkty w 44 kategoriach, które przeszły następnie do drugiego etapu plebiscytu.

Decydujące zdanie należało jednak do samych detalistów, którzy w drugim etapie konkursu oddawali głosy na najlepsze w ich opinii produkty, nominowane wcześniej przez jury.

W tym roku jury miało naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Producenci zgłosili bowiem do konkursu rekordowe 450 produktów.

W sumie tytuł Przebojowego Produktu 2013 przyznano 55 artykułom w kilkudziesięciu kategoriach. Kolejne 10 otrzymało specjalne wyróżnienia.

Iveco Poland zostało wyróżnione za produkt, który pozwoli detalistom nie tylko sprawnie i bezproblemowo transportować swoje towary, ale przede wszystkim zagwarantuje duże oszczędności.

Iveco Daily CNG pozwala zaoszczędzić nawet do 40% na paliwie dzięki ekonomicznemu silnikowi zasilanemu gazem ziemnym CNG, o mocy 136 KM i pojemności 3 litra.

Natomiast pneumatyczne zawieszenie, niska krawędź ładunkowa oraz najmniejszy promień skrętu gwarantuje komfort pracy, a bogate wyposażenie w pakiecie Top (ESP, tempomat, automatyczna klimatyzacja oraz podwójne siedzenie pasażera) czyni ofertę Iveco przyjazną dla wszystkich.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama