/  /  /  / Iveco dostarczy ponad 1600 pojazdów do Iraku
Iveco

Iveco

Zmień
Iveco to włoska firma należąca do koncernu Fiat, która specjalizuje się w produkcji samochodów dostawczych i ciężarowych, a także silników. Przez krótki okres czasu, w latach 90-tych, samochody Iveco Daily były również produkowane w Polsce przez Fiat Auto Poland i firmę Servipol z Poznania.
Dowiedz się więcej o marce
 

Iveco dostarczy ponad 1600 pojazdów do Iraku

Iveco|

Firma Iveco podpisała z irackim Ministerstwem Energii Elektrycznej umowę na dostawę ponad 1 600 pojazdów w ciągu trzech lat.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Wartość porozumienia to łącznie około 125 mln EUR. W jego ramach dostarczone zostaną pojazdy Iveco z segmentów lekkiego i średniego (furgony i samochody z kabiną załogową z serii Daily oraz samochody ciężarowe Eurocargo) o masie od 3,5 tony do 18 ton.

Większość z tych pojazdów zostanie wyposażona w specjalistyczne dźwigi i podnośniki montażowe ułatwiające konserwację krajowej sieci przesyłu energii elektrycznej.

Zawarcie tego porozumienia jest najnowszym z działań służących realizacji ambitnego planu rozszerzenia działalności Iveco na rynki Afryki i Bliskiego Wschodu. Celem jest osiągniecie takiej wielkości sprzedaży i takiego udziału w rynku, które do 2014 r. pozwolą na umocnienie pozycji Iveco wśród wiodących dostawców pojazdów w omawianym regionie świata.

Rynki w Afryce i na Bliskim Wschodzie są ważnymi obszarami dla rozwoju działalności handlowej Iveco. Firma zwiększyła i wciąż będzie zwiększać swoją obecność na tych rynkach poprzez intensywne rozszerzanie swoich sieci dystrybucji, sprzedaży i usług.

Oferta Iveco w Afryce i na Bliskim Wschodzie obejmuje wszystkie segmenty pojazdów: od lekkiego, poprzez średni, do ciężkiego. Pojazdy te są przeprojektowywanie i dostosowywane do lokalnych uwarunkowań z myślą o zagwarantowaniu najlepszej wydajności, nawet w przypadku ekstremalnych warunków pogodowych i drogowych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama