/  /  /  / Dostawa 20 pojazdów Iveco Stralis CNG w Bułgarii
Iveco

Iveco

Zmień
Iveco to włoska firma należąca do koncernu Fiat, która specjalizuje się w produkcji samochodów dostawczych i ciężarowych, a także silników. Przez krótki okres czasu, w latach 90-tych, samochody Iveco Daily były również produkowane w Polsce przez Fiat Auto Poland i firmę Servipol z Poznania.
Dowiedz się więcej o marce
 

Dostawa 20 pojazdów Iveco Stralis CNG w Bułgarii

Iveco|
null
© Iveco
null

Iveco dostarczyło firmie Arena IT z Płowdiw (Bułgaria) partię 20 pojazdów ciężarowych marki Stralis z silnikami na gaz ziemny.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W czasie specjalnej uroczystości firma Iveco dostarczyła 20 pojazdów marki Stralis (model AT440S33T/P) z silnikami na gaz ziemny firmie Arena IT Ltd, działającej od 2001 roku w mieście Płowdiw.

Uroczystość miała miejsce w siedzibie PTS Ltd., który jest autoryzowanym dealerem Iveco od 2002 roku.

Dostawa pojazdów na sprężony gaz ziemny (CNG) potwierdza zaangażowanie obydwu spółek w ochronę środowiska. Arena IT zainwestowała w najbardziej innowacyjny produkt dostępny obecnie na rynku ciągników siodłowych zasilanych CNG.

Pojazdy wyposażone w silniki Cursor 8, zgodne z restrykcyjną europejską normą emisji spalin EEV (Environmentally-Friendly Enhanced Vehicle), zasilane sprężonym gazem ziemnym o mocy 330 KM (243 kW), należą do jednej z wersji, które lepiej spełniają wymagania klienta w zakresie niezawodności i rentowności.

Technologia CNG gwarantuje znaczne korzyści z punktu widzenia ochrony środowiska w postaci niższych emisji CO2, pyłów i hałasu. Wersje silników zasilanych CNG mają takie same osiągi, moc i moment obrotowy co silniki Diesla, natomiast pozwalają obniżyć całkowity koszt użytkowania pojazdu o około 15%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama