/  /  /  /  / Remo-Car nowym obiektem w sieci Iveco
Iveco Daily

Iveco Daily

Zmień
SegmentŚrednie dostawcze / VanŚrednie dostawcze / Podwozie
Emisja CO2--
Żużycie paliwa--
 

Remo-Car nowym obiektem w sieci Iveco

Iveco Poland|
null
© Iveco
nullnull

Na mapie Polski przybył kolejny punkt Iveco. Remo-Car to prężnie rozwijająca się firma, która obejmuje swoim zasięgiem województwo mazowieckie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Firma spod Warszawy (Święcice koło Błonia) może się pochwalić ponad 20-letnim doświadczeniem kompleksowych usług serwisowych i naprawczych pojazdów ciężarowych, dostawczych, autobusów, przyczep oraz naczep, a także sprzedażą części zamiennych i akcesoriów.

Serwis Remo-Car w siedzibie Święcice został uruchomiony w 2006 roku i dysponuje wielomarkowymi autoryzacjami m.in. Koegel, Cobo, Nooteboom, BAR, BPW, SAF, JOST. Z początkiem października ubiegłego roku Remo-Car uzyskało również autoryzację Iveco jako punkt serwisowy w zakresie serwis oraz sprzedaż części zamiennych.

Wykwalifikowany personel, nowoczesny obiekt, a w nim specjalistyczne maszyny i urządzenia spełniające najnowsze standardy Iveco wpływają bezpośrednio na wysoką jakość i terminowość świadczonych usług.

Zatrudniający ponad 80 pracowników Remo-Car został uznany za profesjonalnego partnera biznesowego, stając się od 1 stycznia 2013 roku także autoryzowanym dealerem pojazdów użytkowych marki Iveco gamy lekkiej.

Obiekt o powierzchni 5000 m2 wyposażony jest w 26 stanowisk naprawczych, w tym 5 przelotowych o długości 26 m (dwa kanały, stanowisko z kolumnowymi podnośnikami marki Stertil-Koni do podnoszenia pełnych zestawów i pojazdów przegubowych, stanowiska z podnośnikami do obsługi pojazdów lekkich i średnich z podnośnikami od 3,5 do 7,0 t oraz suwnicę o nośności 10 t do obsługi i przeglądów pojazdów).

Serwis dysponuje kompletem urządzeń i narzędzi do obsługi i serwisu ogumienia, nowoczesną automatyczną myjnią bramową Karcher do mycia i pielęgnacji wszystkich typów pojazdów.

Na miejscu działa również Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów i legalizacji tachografów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Iveco Daily