/  /  /  /  / Nowy obiekt Iveco na mapie Polski
Iveco Daily

Iveco Daily

Zmień
SegmentŚrednie dostawcze / VanŚrednie dostawcze / Podwozie
Emisja CO2--
Żużycie paliwa--
 

Nowy obiekt Iveco na mapie Polski

Iveco Poland|
null
© Iveco
nullnullnullnullnullnull

Na mapie Polski przybył kolejny punkt Iveco. Trans-Poz to prężnie rozwijająca się firma w sieci dealerskiej Iveco w Polsce. Obejmuje swoim zasięgiem województwa wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie i kujawsko-pomorskie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Oddział pod Szczecinem (Motaniec koło Kobylanki) jest najnowszą inwestycją wielomarkową uruchomioną w drugiej połowie 2010 roku, posiadającą m.in. autoryzację Fiat i Fiat Professional. Z początkiem marca tego roku oddział pod Szczecinem uzyskał również autoryzację Iveco w pełnym zakresie: sprzedaż pojazdów nowych oraz kompleksowa obsługa posprzedażna (serwis, sprzedaż części zamiennych).

W oddziale znajduje się pion handlowy składający się z profesjonalnie przygotowanych przedstawicieli handlowych oferujących pojazdy Iveco. Serwis spełnia najnowsze standardy Iveco: wyposażony jest we wszystko to, co niezbędne do napraw pojazdów ciężarowych, dostawczych i osobowych oraz autobusów, przyczep i naczep.

Obiekt o powierzchni 2000 m2 wyposażony jest w 6 przelotowych stanowisk naprawczych o długości 26 m (w tym dwa kanały, stanowisko z czterokolumnowym podnośnikiem stemplowym do podnoszenia pełnych zestawów i przegubowych, stanowiska z podnośnikami do obsługi pojazdów lekkich i średnich z podnośnikami od 3,5t do 7,0t oraz suwnice (o nośności 3,2 tony) do obsługi i przeglądów pojazdów. Dysponuje kompletem urządzeń i narzędzi do obsługi i serwisu ogumienia, nowoczesna automatyczna myjnia bramowa Karcher do mycia i pielęgnacji wszystkich typów pojazdów (w tym TIR, autobusy, naczepy, przyczepy).

Na miejscu działa również Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów.

Istotnymi elementami z punktu widzenia Klientów pojazdów ciężarowych są:
• obsługa wszystkich marek i typów naczep i przyczep samochodowych,
• obsługa Toll Collect - systemu poboru myta,
• pełna obsługa blacharsko-lakiernicza, w tym kompleksowa likwidacja szkód komunikacyjnych samochodów ciężarowych, dostawczych i osobowych, przyczep, naczep i autobusów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Iveco Daily