/  /  /  /  / Nowa odsłona Iveco Capital w Polsce
Iveco Daily

Iveco Daily

Zmień
SegmentŚrednie dostawcze / VanŚrednie dostawcze / Podwozie
Emisja CO2--
Żużycie paliwa--
 

Nowa odsłona Iveco Capital w Polsce

Iveco Poland|
null
© Iveco
null

Iveco Poland rozpoczęła współpracę z EFL SA, należącą do francuskiej Grupy Credit Agricole, która jako partner finansowy Iveco Poland będzie występować pod szyldem Iveco Capital.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Podpisana umowa generalna umożliwia Iveco Poland oferowanie usług finansowych odpowiadających zapotrzebowaniu klientów i wspieranie ich przy zakupach produktów Iveco: lekkich, średnich i ciężkich pojazdów użytkowych.

Głównym celem Iveco Capital jest pomoc klientom w sfinansowaniu zakupu pojazdów w sposób najbardziej korzystny dla ich działalności, używając w tym celu fachowej znajomości branży oraz odpowiedniego zaplecza finansowego. Europejski Fundusz Leasingowy SA  dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy i stabilności finansowej gwarantuje realizację tego celu.

Produkty finansowe oferowane przez Iveco Capital dostępne będą u doradców handlowych i dealerów Iveco, dzięki czemu wszyscy klienci Iveco będą mieli dostęp do szerokiego wachlarza usług finansowych obejmujących m.in. wynajem długoterminowy, leasing operacyjny czy leasing finansowy.

Ponadto zagwarantowana będzie odsprzedaż leasingowanych aktywów po zakończeniu okresu umowy leasingu, oparta o odkup Iveco.

"Jestem przekonany, że rozpoczęta właśnie współpraca z EFL będzie dla naszych klientów dodatkowym argumentem do wyboru Iveco, a co najważniejsze pozwoli im na osiągnięcie zamierzonych celów, gdyż oferujemy doskonały produkt wraz z indywidualnie dopasowanym rozwiązaniem finansowym - podkreśla Massimiliano Perri, dyrektor generalny Iveco Poland.

"Współpraca z Iveco Poland, firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stanowi dla EFL istotne wsparcie w postaci kolejnego kanału sprzedaży. Zaproponowane przez obie firmy rozwiązania finansowe są również przejawem dbania o utrzymanie obsługi klientów na dobrym poziomie zarówno w dziedzinie sprzedaży, jak i w serwisie po zakończeniu umowy - dodaje Radosław Woźniak, wiceprezes EFL.

EFL wspólnie z Iveco Poland w ramach obsługi sieci dealerskiej przygotowała również ofertę finansowania stoku pojazdów z możliwością udzielania funduszy zarówno w złotówkach, jak i w euro.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Iveco Daily