/  /  /  /  / Nowa marka pojazdów Iveco dla sektora komunikacji zbiorowej
Iveco Daily

Iveco Daily

Zmień
SegmentŚrednie dostawcze / VanŚrednie dostawcze / Podwozie
Emisja CO2--
Żużycie paliwa--
 

Nowa marka pojazdów Iveco dla sektora komunikacji zbiorowej

Iveco|
null
© Iveco
null

Iveco Bus to zainaugurowana przez Iveco nowa marka pojazdów przeznaczonych do zbiorowego transportu osób. Zmieniając dotychczasową nazwę działu Iveco Irisbus, firma chce podkreślić swoje zaangażowanie w tym właśnie segmencie pojazdów.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Wydarzenie to wyznacza początek nowego etapu aktywności Iveco w segmencie zbiorowego transportu pasażerskiego, której celem jest globalna ekspansja. To jednocześnie ostatni etap zakrojonego na szeroką skalę procesu konsolidacji głęboko zakorzenionego w historii firmy i będącego efektem ponad 100-letniego doświadczenia.

Iveco Bus to marka budowana na prestiżowej europejskiej tradycji, która pozwoliła firmie stać się jednym z najważniejszych podmiotów w transporcie pasażerskim na kontynencie.

Nowa marka Iveco Bus wzmacnia identyfikację działu z innymi międzynarodowymi przedsięwzięciami firmy. Posunięcie to sprzyja dalszemu rozwojowi i budowaniu uznania dla produktów Iveco w segmencie autobusów zwłaszcza na takich rynkach jak Ameryka Południowa i Chiny, gdzie firma postrzegana jako całość cieszy się mocną pozycją.

Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju, technologia i całkowity koszt posiadania to atuty marki Iveco Bus, podobnie jak w przypadku pozostałych produktów z oferty Iveco.

Wprowadzenie nowej marki zbiegło się z prezentacją zupełnie nowego autobusu miejskiego spełniającego normę Euro VI, którego światową premierę przygotowano na 60. Światowy Kongres UITP i Wystawę Mobilności i Transportu Miejskiego w Genewie (26-30 maja).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Iveco Daily