/  /  /  /  / Iveco EcoStralis w firmie Lipiński
Iveco Daily

Iveco Daily

Zmień
SegmentŚrednie dostawcze / VanŚrednie dostawcze / Podwozie
Emisja CO2--
Żużycie paliwa--
 

Iveco EcoStralis w firmie Lipiński

Iveco Poland|
null
© Iveco
nullnull

Kolejny sukces Iveco Poland. Pod koniec maja odbyło się przekazanie dużej partii pojazdów dla jednego z największych przedsiębiorstw transportowych z rejonu Polski Centralnej z Sierpca.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Firma Transport-Spedycja Lipiński posiada dodatkowo własny magazyn logistyczny w Szczecinie oraz realizuje m.in. w usługi przewozowe dla firmy Carlsberg.

Jak wiadomo, w okresie letnim transport musi być niezawodny i szybko realizować dostawy napojów. 20 zakupionych modeli EcoStralis dołączy teraz do floty pozostałych pojazdów z logo Lipiński i z powodzeniem ruszy do pracy.

Na przełomie roku Iveco Poland udostępniło pojazd demonstracyjny EcoStralis (460 KM) do testów firmie Lipiński. Wynik zużycia paliwa, bezawaryjność oraz wysoki komfort pracy pozytywnie zaskoczył właścicieli firmy, którzy wcześniej nie mieli do czynienia z EcoStralisem. Firma realizuje transporty krajowe i międzynarodowe wożąc różne rodzaje ładunków.

Iveco Stralis miał więc możliwość wykazać się swoimi zaletami: wygodna przestronną kabiną, mocnym dynamicznym silnikiem i doskonałymi właściwościami trakcyjnymi.

"Mamy duże doświadczenie w transporcie samochodowym i pojazdach ciężarowych. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat mieliśmy możliwość użytkowania wielu marek samochodów. EcoStralis, który zimą przechodził testy w naszej firmie miło nas zaskoczył i dlatego kolejne nasze samochody to właśnie ta marka - mówi Adam Lipiński, właściciel przedsiębiorstwa.

"Bardzo cieszymy się, z faktu, że firma Transport-Spedycja Lipiński wybrała nas, jako partnerów biznesowych. Nasze pojazdy z pewnością zasługują na wyróżnienie i dlatego jeżdżą u najlepszych - powiedział Przemysław Górski, Direct Sales Manager Iveco Poland.

Firma Lipiński, która zakupiła dwadzieścia ciągników siodłowych Iveco Stralis w wersji Eco dba o komfort pracy swoich kierowców. Pojazdy w wysokiej kabinie Active Space są wyposażone w dwie wygodne leżanki, pneumatyczne fotele (fotel kierowcy jest ogrzewany), zintegrowane pasy bezwładnościowe i zagłówki, niezależne ogrzewanie kabiny, lodówkę, tempomat, elektryczne szyby, elektrycznie ustawiane i podgrzewane lusterka wsteczne, lusterko rampowe, komputer pokładowy z funkcjami wyświetlanymi w języku polskim, fabryczne radio z odtwarzaczem CD, centralny zamek, dodatkowe światła przeciwmgielne i dalekosiężne.

W słoneczne upalne dni dodatkowy komfort dają przyciemniane szyby oraz automatyczna klimatyzacja. Kabina sypialna zawieszona na czterech poduszkach powietrznych jest wykonana z blach dwustronnie ocynkowanych poddanych kataforezie (co w warunkach zimowych skutecznie chroni pojazd przed korozją).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Iveco Daily