/  /  /  /  / Iveco Ecodaily gwiazdą ‘Drzwi Otwartych’
Iveco Daily

Iveco Daily

Zmień
SegmentŚrednie dostawcze / VanŚrednie dostawcze / Podwozie
Emisja CO2--
Żużycie paliwa--
 

Iveco Ecodaily gwiazdą ‘Drzwi Otwartych’

null
© Iveco
nullnullnull

Po zaprezentowaniu samochodu Ecodaily prasie międzynarodowej w czerwcu bieżącego roku najnowsza wersja lekkiego pojazdu użytkowego Iveco zdobyła zaufanie wielu klientów. Na to ciekawe auto zebrano już w Europie ponad 12 tys. zamówień.

Po zaprezentowaniu samochodu Ecodaily prasie międzynarodowej w czerwcu bieżącego roku najnowsza wersja lekkiego pojazdu użytkowego Iveco zdobyła zaufanie wielu klientów. Jeszcze przed ukończeniem działań mających na celu wprowadzenie na wszystkie rynki, ponad 12 tys. zamówień z całej Europy potwierdza duże zainteresowanie klientów samochodem Ecodaily.

Obecnie, pojazd znajduje się przed swoim oficjalnym wejściem na rynek w charakterze protagonisty. Chce to uczynić w sposób naturalny przy pomocy Popeye’a, bohatera filmu animowanego, który uczestniczył we wstępnych działaniach związanych z wprowadzeniem pojazdu na rynek, będącego uosobieniem pozytywnej mocy, naturalności i prostoty, wartościami, które zbiegają się z cechami pojazdu Ecodaily: innowacyjnością, osiągami, ekologią i wydajnością.

W trakcie tego miesiąca, na wszystkich rynkach europejskich zorganizowany będzie cykl inicjatyw dla publiczności w celu zapoznania się i wypróbowania najnowszej wersji pojazdu reprezentującego "Ekonomię i Ekologię", jak również "Siłę i Szacunek", które to są hasłem tego produktu spośród szerokiego wachlarza produktów firmy Iveco, dającej praktyczne odpowiedzi osobom poszukującym innowacji technologicznych i poszanowania dla środowiska, bez konieczności poświęcania osiągów, niezawodności i solidności.

Atrybuty i wartości potwierdzone przez Ecodaily najszerszą gamą pojazdów w swojej klasie, dostarczającą najwyższą wydajność i wielofunkcyjność w każdej formie zastosowania (furgon, podwozie do zabudowy, z kabiną dla załogi, minibus, kombi) w swoim najnowszym wcieleniu, tj. wersji furgon i z podwoziem do zabudowy o masie całkowitej 7t, a zwłaszcza poprzez umożliwienie wyboru z szerokiej gamy alternatyw w zakresie mocy silnika, rozstawu osi, długości, wysokości i przełożenia przekładni głównej. W porównaniu z pojazdami, nawet z nowymi silnikami wysokoprężnymi posiadającymi certyfikat EEV, Ecodaily przewyższa nie tylko normę Euro V, ale stanowi najbardziej rygorystyczną regulację prawną w Europie w zakresie emisji spalin, poza wersją napędzaną elektrycznie i wersją Natural Power bi-fuel, napędzaną bardzo oszczędnym silnikiem EEV, zoptymalizowanym na zasilanie gazem ziemnym i posiadającym mały bak na benzynę dla zapewnienia dojazdu do domu lub miejsca tankowania.

Ecodaily oferuje również telematyczne rozwiązanie Blue & Me Fleet zbudowane na platformie Fiata i Microsoftu, które zrodziło się w wyniku współpracy z firmą Qualcomm, światowym liderem w telematycznym zarządzaniu flotą, który niedawno zdobył nagrodę “Transport Innovation of the year” na wystawie Post-Expo. Iveco stosuje również innowacyjne rozwiązania dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa: Iveco postanowiło standardowo wyposażyć wszystkie wersje Ecodaily w system stabilizacji toru jazdy (ESP) z dodatkową funkcją LAC (Load Adaptive Control), optymalizującą wydajność systemu i rozpoznającą rozłożenie ciężaru na osie pojazdu.

Ecodaily był głównym aktorem podczas “Dni Otwartych” w salonach Iveco, rozpoczynających się w tych dniach we Francji, a następnie we Włoszech, gdzie ludzie mają możliwość wypróbowania pojazdów u dealerów od 10 października. Kolejno zostanie on przedstawiony w Niemczech oraz w Hiszpanii w formie objazdowej akcji reklamowej i w Portugalii, i stopniowo we wszystkich krajach Europy.

Inne inicjatywy promocyjne i reklamowe planowane są zgodnie z różniącymi się potrzebami rynkowymi. We Włoszech, "Drzwi Otwarte" poprzedzone zostaną kampanią reklamową wspierającą wprowadzenie na rynek modelu Ecodaily, przedstawiającą Popeye’a, która będzie na antenie dużych stacji radiowych w kraju i w dużych gazetach.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Iveco Daily