/  /  /  /  / Polska: Pierwszy pick-up z 5-letnią gwarancją
Isuzu D-Max

Isuzu D-Max

Zmień
SegmentŚrednie dostawcze / Pick-up
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Polska: Pierwszy pick-up z 5-letnią gwarancją

Isuzu Automotive Polska|
null
© Isuzu
null

Isuzu D-Max to pierwszy na polskim rynku pick-up z 5-letnią gwarancją i assistance. Potwierdzając niezawodność sprzedawanych modeli, Isuzu Automotive Polska wprowadza najdłuższą gwarancję w tym segmencie rynkowym: do 5 lat lub 150 000 km + ochrona assistance.

Z początkiem grudnia Isuzu Automotive Polska wprowadziło przedłużoną gwarancję na sprzedawane przez siebie samochody. Okres obowiązywania przedłużonej gwarancji wynosi obecnie 5 lat od daty wydania pojazdu, z limitem 150 000 kilometrów i stanowi kontynuację fabrycznej ochrony gwarancyjnej, która obejmuje okres 3 lat, z zastrzeżeniem limitu przebiegu 100 000 kilometrów. Jest to innowacja na polskim rynku w segmencie pick-up. Dotychczas w tej kategorii pojazdów oferta nie przekroczyła trzyletniego okresu gwarancji na podzespoły mechaniczne pojazdu.

Decyzja ta potwierdza uznaną na świecie trwałość i niezawodność konstrukcji pojazdów Isuzu D-Max.
   
Przedłużona, 5-letnia gwarancja dla Isuzu D-Max obejmuje główne elementy układu napędowego (silnik, skrzynię biegów, skrzynię rozdzielczą, mosty i wały napędowe). Właśnie ewentualna naprawa tych podzespołów mogłaby być dla użytkownika najkosztowniejsza.

Pięcioletnia gwarancja udzielana jest na nowe samochody Isuzu D-Max sprzedane przez autoryzowanych dealerów Isuzu Automotive Polska (z wyłączeniem pojazdów przebudowywanych, a także przeznaczonych do eksploatacji lub eksploatowanych w warunkach specjalnych) i serwisowane w autoryzowanych serwisach Isuzu w Polsce.

W trakcie całego okresu gwarancji obowiązuje również ochrona assistance.

Isuzu D-Max to najdłuższa gwarancja i assistance, najwyższa ładowność w klasie i najniższa emisja CO2 dla wersji z 2,5-litrowym silnikiem.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Isuzu D-Max