/  /  /  /  / Nowy Isuzu D-Max wchodzi na polski rynek
Isuzu D-Max

Isuzu D-Max

Zmień
SegmentŚrednie dostawcze / Pick-up
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nowy Isuzu D-Max wchodzi na polski rynek

Isuzu Automotive Polska|
null
© Isuzu
nullnullnull

Na czerwiec generalny importer marki Isuzu zapowiada polską premierę rynkową nowego modelu Isuzu D-Max. Samochód stanowi rozwinięcie koncepcji aut poprzedniej generacji, które dotychczas sprzedały się na świecie w liczbie łącznie ponad 6 milionów egzemplarzy.

Najnowszy D-Max jest jednym z najbardziej zaawansowanych projektów w historii Isuzu, najstarszego japońskiego producenta samochodów. Po świecie jeździ ponad 6 milionów egzemplarzy jego poprzedników, które zapewniły firmie Isuzu reputację lidera wśród dostawców praktycznych, wytrzymałych i niezawodnych samochodów typu pick-up.

Isuzu D-Max czerpie to, co najlepsze z poprzednich modeli, ale jest jeszcze bardziej zaawansowany technologicznie.

Nowy Isuzu D-Max zwraca uwagę muskularną sylwetką nadwozia, o sportowym charakterze, która podkreśla jego możliwości. Sprawdza się doskonale nie tylko do zadań specjalnych jak jazda w wymagającym, błotnistym i grząskim  terenie, ale i podczas bardziej przyziemnych zadań jak przewożenie ładunków czy holowanie przyczep.

Kierowca i pasażerowie poczują się komfortowo w przestronnym wnętrzu o bardzo starannych wykończeniach. Isuzu stawia nie tylko na wygodę i przestrzeń, ale również na najwyższej klasy wyposażenie dostępne w standardzie.

Isuzu zadbał o to, by pod maską D-Max znalazł się najnowszej generacji silnik wysokoprężny, który zapewni znaczne ograniczenie emisji spalin i wydatnie zmniejszy zużycie paliwa. Jednocześnie gwarantuje efektywne wykorzystanie mocy i dostępność momentu w szerokim zakresie obrotów.

Mówi Jacek Witkowski, dyrektor generalny Isuzu Automotive Polska: "Całkowicie nowy Isuzu D-Max, jako owoc zakrojonego na szeroką skalę programu rozwojowego, bogatego know-how oraz doświadczeń zdobytych w ponad 100 krajach, stanowi niezwykle atrakcyjny i wszechstronny produkt, który tak jak w przeszłości, tak i teraz z całą pewnością zaspokoi nieustannie rosnące wymagania użytkowników na całym świecie".

"Ten nowy model odniósł już ogromny sukces handlowy w wielu krajach, np. w Tajlandii, gdzie ocenia się, że rynek w segmencie pick-upów urośnie w tym roku do 400 000 sztuk. W ciągu pierwszych trzech dni od premiery Klienci złożyli zamówienia aż na 15 000 sztuk Isuzu D-Max! Nie ma już dziś wątpliwości, że model ten wzmocni jeszcze bardziej renomę Isuzu jako światowego specjalisty od samochodów typu pick-up. Bardzo się cieszę, że nowy Isuzu D-Max pojawi się w Polsce już od czerwca i będzie dostępny w sieci sprzedaży stworzonej w oparciu o najlepszych dealerów w kraju."

Sieć Isuzu nieustannie się rozwija i aktualnie liczy 25 punktów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Isuzu D-Max