/  /  /  / Nowy kabriolet Infiniti trafia do sieci
Infiniti

Infiniti

Zmień
Infiniti to luksusowa marka należąca do japońskiego producenta – Nissana, który jednak na rodzimym rynku tej nazwy nie używa, a samochody sprzedawane są pod własnym logo koncernu. Mimo stosunkowo krótkiego czasu obecności na polskim rynku motoryzacyjnym nazwa jest już rozpoznawalna i kojarzona właśnie z segmentem premium.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowy kabriolet Infiniti trafia do sieci

Infiniti|

Wygląd i dźwięk najnowszego modelu Infiniti - G37 Cabrio, który wkrótce ma być wprowadzony na rynki europejskie, zostały perfekcyjnie uchwycone w nowym filmie. Obecnie jest on prezentowany wyłącznie na mikrowitrynie, której adres znajduje się poniżej.

Wygląd i dźwięk najnowszego modelu Infiniti - G37 Cabrio, który wkrótce ma być wprowadzony na rynki europejskie, zostały perfekcyjnie uchwycone w nowym filmie. Obecnie jest on prezentowany wyłącznie na mikrowitrynie - wizualizatorze Infiniti (www.infinitivisualiser.com).

Krótki film pokazuje piękny, sportowy kabriolet o inspirującym brzmieniu silnika na malowniczych alpejskich drogach. G37 Cabrio pokonuje górskie tunele i wysokie mosty przy akompaniamencie dźwięku, który przyprawia o dreszcze.

Film to chwila prawdziwej rozkoszy dla entuzjastów motoryzacji, a także triumf komputerowo generowanej grafiki (CGI). Podobnie jak w przypadku filmów sieciowych, prezentujących pozostałe samochody z rodziny Infiniti, nowatorska technologia CGI ożywiła G37 Cabrio, łącząc dwa światy: realny i wirtualny.

Samochód z pewnością istnieje naprawdę. Z wyraźnym nastawieniem na kierowcę i maksymalną prędkością wynoszącą 250km/h Cabrio G37 jest jednym z najszybszych czteromiejscowych kabrioletów na świecie. Równie realny jest w filmie wysokoobrotowy silnik V6 o mocy 320 KM. Żadna wersja komputerowa nie mogłaby brzmieć tak dobrze.

Jako najnowszy model Infiniti, który wchodzi do sprzedaży w Europie, G37 Cabrio dołącza do serii G: sedana i Coupe, a także do crossovera coupe - EX37 oraz do luksusowego crossovera FX, prezentowanych w internetowych wizualizacjach. Dzięki najnowocześniejszej grafice i funkcjonalności strony można odkryć każdy aspekt nowej stylistyki Cabrio oraz jego parametry techniczne.

Internauci odwiedzający www.infinitivisualiser.com mogą skonfigurować swoje G37 Cabrio (wybrać kolor, kombinację wykończenia i dobrać wyposażenie opcjonalne). A następnie dokładnie obejrzeć koncept ze wszystkich stron, z zewnątrz i wewnątrz, z dachem podniesionym lub opuszczonym…
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama