/  /  /  / Magna Steyr dla Infiniti
Infiniti

Infiniti

Zmień
Infiniti to luksusowa marka należąca do japońskiego producenta – Nissana, który jednak na rodzimym rynku tej nazwy nie używa, a samochody sprzedawane są pod własnym logo koncernu. Mimo stosunkowo krótkiego czasu obecności na polskim rynku motoryzacyjnym nazwa jest już rozpoznawalna i kojarzona właśnie z segmentem premium.
Dowiedz się więcej o marce
 

Magna Steyr dla Infiniti

Infiniti|

Infiniti, luksusowa marka należąca do koncernu, podpisała porozumienie z Magna Steyr, spółką koncernu Magna International, na montaż projektowanego luksusowego samochodu kompaktowego Infiniti klasy bazowej (Entry Level).

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Produkcja auta ma się rozpocząć w 2014 roku. Podpisana umowa jest kontynuacją zlecenia inżynieryjnego nad którym Magna Steyr obecnie intensywnie pracuje.

"Nowy samochód daje marce Infiniti ogromną możliwość zdobycia nowych klientów i rozwoju na tak kluczowych rynkach jak te w Europie Zachodniej - powiedział Andy Palmer, wiceprezes Nissan Motor Company, odpowiedzialny za Infiniti. "Współpraca z Magna Steyr przy produkcji tego ważnego auta jest oczywistym powodem do zadowolenia".

Gunther Apfalter, prezes Magna Europe i Magna Steyr, dodał: "Z radością podpisujemy kontrakt z Infiniti na montaż tego pierwszego samochodu. Jest to ważny kamień milowy w dalszym wzbogacaniu portfolio klientów Magna Steyr, jako firmy oferującej wyspecjalizowane usługi inżynierskie i kompletny montaż samochodów".

Firmy finalizują obecnie szczegółowe zapisy umów produkcyjnych i dostawczych i nie podają teraz żadnych więcej szczegółów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Infiniti

Reklama