/  /  /  / Infiniti z ochroną Europ Assistance Polska
Infiniti

Infiniti

Zmień
Infiniti to luksusowa marka należąca do japońskiego producenta – Nissana, który jednak na rodzimym rynku tej nazwy nie używa, a samochody sprzedawane są pod własnym logo koncernu. Mimo stosunkowo krótkiego czasu obecności na polskim rynku motoryzacyjnym nazwa jest już rozpoznawalna i kojarzona właśnie z segmentem premium.
Dowiedz się więcej o marce
 

Infiniti z ochroną Europ Assistance Polska

Europ Assistance Polska|
null
© Infiniti
null

Europ Assistance Polska oraz PGD Sp. z o.o. uruchomiły program przedłużonej gwarancji dla samochodów marki Infiniti. Gwarancja zapewnia pomoc w razie awarii pojazdu na terenie Polski i krajów europejskich.

Właściciele samochodów Infiniti, którzy zdecydują się na zakup programu Infiniti Elite lub Infiniti Elite+ (kierowany do starszych pojazdów), mogą cieszyć się przedłużoną gwarancją nawet do 2 lat po zakończeniu gwarancji producenckiej. Przedłużona gwarancja zapewnia pomoc na terenie Polski oraz krajów europejskich.

W razie uszkodzenia pojazdu na terenie kraju klienci mogą liczyć na holowanie i naprawę pojazdu w autoryzowanej stacji obsługi. Natomiast jeśli do awarii dojdzie poza granicami kraju, program Infiniti Elite oraz Infiniti Elite+ zapewni zwrot poniesionych kosztów naprawy.

Program przedłużonej gwarancji dostępny jest w salonach dealerskich marki Infiniti.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Infiniti

Reklama