/  /  /  / Infiniti ma nowego dyrektora rozwoju marki w Europie Środkowej
Infiniti

Infiniti

Zmień
Infiniti to luksusowa marka należąca do japońskiego producenta – Nissana, który jednak na rodzimym rynku tej nazwy nie używa, a samochody sprzedawane są pod własnym logo koncernu. Mimo stosunkowo krótkiego czasu obecności na polskim rynku motoryzacyjnym nazwa jest już rozpoznawalna i kojarzona właśnie z segmentem premium.
Dowiedz się więcej o marce
 

Infiniti ma nowego dyrektora rozwoju marki w Europie Środkowej

Infiniti|
null
null

Ambitnym planom ekspansji Infiniti nadano właśnie rozmach, czyniąc Christiana Blanka osobą odpowiedzialną za rozwój marki w Europie Środkowej. Specjalista będzie kierował pracami Infiniti w zakresie identyfikowania szans marki w Niemczech, Austrii, Szwajcarii oraz w Polsce.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"Zadanie wspierania rozwoju Infiniti w Europie Środkowej w okresie, gdy firma zaczyna wzmacniać swoją pozycję na tym rynku, jest dla mnie niezwykłą perspektywą zawodową - podkreśla 39-letni Christian Blank.

"W Europie firma jest jeszcze wciąż w powijakach, ale dzięki poszerzonej współpracy z mistrzami świata F1 (zespół Red Bull Racing), unikalnemu programowi rozwoju Centrów Infiniti i stale poszerzanej gamie samochodów sportowych tworzymy właśnie podwaliny pod przyszły, trwały sukces marki - zapowiada Blank.

Wprowadzona do Europy w 2008 roku marka jest teraz obecna w 20 krajach europejskich, w których funkcjonuje łącznie 56 Centrów Infiniti.

Ponadto, w najbliższych latach marka zamierza wprowadzić na ten rynek nowe produkty. Będą to: nowy Infiniti G sedan dla Europy, który zadebiutuje podczas najbliższego salonu motoryzacyjnego w Genewie, luksusowy samochód kompaktowy, który będzie produkowany w Europie, oraz luksusowy samochód elektryczny oparty na koncepcie Infiniti Concept LE, zaprezentowanym podczas zeszłorocznego salonu branżowego w Paryżu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama