Infiniti Q50

Infiniti Q50 2014 Q50 Premium

NadwozieSedan-4d
Układ napędowy170 KM 2.2 Diesel Automatyczna-7
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Pokaż standard i opcjePokaż tylko standardPokaż tylko opcjeDrukuj
Pakiety
Pakiet "Powitanie"
– System monitorujący i pokazujący na wyświetlaczu poziom ciśnienia w poszczególnych oponach (TPMS – Tyre Pressure Monitoring System) – Podgrzewane i elektrycznie składane lusterka zewnętrzne, z synchronizacją składania – Inteligentny kluczyk I-Key z systemem smart access i poszerzoną pamięcią – System oświetlenia sekwencyjnego – Kolumna kierownicy z elektryczną regulacją wysokości i oddalenia – Elektryczna regulacja przednich foteli z funkcją pamięci – Elektryczna regulacja podparcia odcinka lędźwiowego w fotelu kierowcy
Zawiera:
 • Fotele przednie z elektryczną regulacją (także odcinka lędźwiowego) z funkcja pamięci - 6 150 zł
 • Inteligentny kluczyk ( I-Key) - z systemem smart access i poszerzoną pamięcią - 6 150 zł
 • Kolumna kierownicy z elektryczną regulacją wysokości i oddalenia - 6 150 zł
 • System monitorujący i pokazujący na wyświetlaczu poziom ciśnienia w oponach (TPMS - Tyre Pressure Monitoring System) - 6 150 zł
[+] Pokaż szczegóły
6 150 zł
Pakiet "Multimiedialny"
– System nawigacji Infiniti – System nagłośnieniowy klasy premium firmy BOSE® – System nagłośnieniowy z 14 głośnikami
Zawiera:
 • System nawigacji Infiniti - 9 840 zł
 • System nagłośnieniowy Bose® Premium Surround Sound - 13 120 zł
[+] Pokaż szczegóły
13 120 zł
Napęd i zawieszenie
Przełącznik trybu jazdy Infiniti
Zintegrowany system sterowania pojazdem pozwala Ci konfigurować silnik, przekładnię i wspomaganie kierownicy Q50. Jednym ruchem przełącznika możesz wybrać jeden z czterech dostępnych trybów (standardowy, sportowy, jazdy po śniegu, ekologiczny)1. Albo możesz zdecydować się po prostu na tryb indywidualny i dostosować parametry dynamiczne swojego Q50 do własnych preferencji.
[+] Pokaż szczegóły
Standard
Obręcze i opony
Felgi aluminiowe 17" z oponami 225/55 R 17 97W, felgi 5-ramienne o podwójnym wzorze
opony typu run-flat
[+] Pokaż szczegóły
Standard
Felgi aluminiowe 18" z oponami 225/50 R 18 95W, felgi 5-ramienne o podwójnym wzorze
opony typu run-flat
[+] Pokaż szczegóły
4 100 zł
Kolory nadwozia
Kolor nadwozia Czarny "Obsidian Black"
KH3Standard
Kolor nadwozia Biały "Moonlight White" metaliczny
QAA3 566 zł
Kolor nadwozia Srebrny "Liquid Platinum" metaliczny
K233 566 zł
Kolor nadwozia Bordowy "Malbec Black" metaliczny
GAC3 566 zł
Kolor nadwozia Szary "Graphite Shadow" metaliczny
KAD3 566 zł
Kolor nadwozia Niebieski "Hagane Blue" metaliczny
RBP3 566 zł
Kolor nadwozia Brązowy "Chestnut Bronze" metaliczny
CAN3 566 zł
Kolor nadwozia Bordowy "Venitian Ruby" metaliczny
NAH3 566 zł
Wyposażenie zewnętrzne
Lusterka oraz klamki zewnętrzne lakierowane w kolorze nadwozia
Standard
Okno dachowe otwierane elektrycznie
4 510 zł
Powłoka lakiernicza zewnętrzna - samonaprawiająca (Scratch Shield)
Zastosowany lakier jest miękką, zewnętrzną powłoką lakierniczą, która sama naprawia drobne zadrapania i rysy, zapewniając trwałość i połysk lakieru przez długi czas.
[+] Pokaż szczegóły
Standard
Rury wydechowe podwójne z chromowanym wykończeniem
Standard
Zderzaki lakierowane w kolorze nadwozia
Standard
Bezpieczeństwo
ABS z EBD, TC, BA
Układ zapobiegający blokowaniu się kół podczas hamowania (ABS – Anti-lock Braking System) na cztery koła, elektroniczny rozdział siły hamowania (EBD – Electronic Brake force Distribution), system kontroli trakcji (TCS – Traction Control System) oraz system kontroli dynamiki pojazdu (VDC – Vehicle Dynamic Control)
[+] Pokaż szczegóły
Standard
Apteczka pierwszej pomocy i trójkąt ostrzegawczy
Standard
ATC (Active Trace Control) - aktywna kontrola śladu
System wykorzystuje funkcje elektronicznego programu stabilizacji do hamowania poszczególnych kół, a także steruje momentem obrotowym silnika w zależności od kąta skrętu kierownicy. Aktywna kontrola śladu zwiększa płynność i panowanie nad pojazdem.
[+] Pokaż szczegóły
Standard
Hamulce tarczowe z przodu i z tyłu, wentylowane
Standard
Immomilizer
Standard
Inteligentny kluczyk ( I-Key)
Po podejściu do Infiniti i dotknięciu czujnika na drzwiach lub na klapie bagażnika, inteligentny kluczyk automatycznie otworzy zamki. umożliwi on także włączenie silnika tylko poprzez naciśnięcie przycisku.
Niedostępne z:
 • Inteligentny kluczyk ( I-Key) - z systemem smart access i poszerzoną pamięcią
[+] Pokaż szczegóły
Standard
Inteligentny kluczyk ( I-Key) - z systemem smart access i poszerzoną pamięcią
Zaawansowany, inteligentny kluczyk może automatycznie przechowywać ustawienia osobiste dla nawet czterech różnych kierowców. Ustawienia te mogą dotyczyć pozycji kierowcy, ogrzewania i chłodzenia, systemu audio, nawigacji, lusterek jak również trybów jazdy. Dzięki technologii smart access, mając kluczyk w kieszeni lub w torebce, otworzysz swojego Q50 zaledwie samym dotknięciem którejś z klamek.
Wymaga:
 • Pakiet "Powitanie" - 6 150 zł
Niedostępne z:
 • Inteligentny kluczyk ( I-Key)
[+] Pokaż szczegóły
6 150 zł
Kamera cofania
Standard
Ogranicznik prędkości
Standard
Pakiet "Komfort"
– Wycieraczki z czujnikiem deszczu – Przednie i tylne czujniki parkowania z wyświetlaczem – Adaptacyjna klimatyzacja dwustrefowa z automatyczną recyrkulacją powietrza i filtrem impregnowanym polifenolem z winogron
Wymaga:
 • Siedzenie tylne ze składanym, dzielonym asymetrycznie oparciem w stosunku 60:40, z podłokietnikiem i otworem na narty - 1 640 zł
[+] Pokaż szczegóły
2 460 zł
Pakiet "Kierowanie"
– System bezpośredniego sterowania adaptacyjnego (DAS – Direct Adaptive Steering) System wykorzystuje elementy elektroniczne do poprawy działania mechanizmu sterowniczego, aby kierowca odczuwał większą precyzję ruchów kierownicy. Na wyboistych i nierównych drogach pozwala to zmniejszyć potrzebę nieustannych korekt skrętu kierownicy, dając równocześnie wrażenie większej stabilności i zabezpieczając kierowcę przed nadmiernymi wibracjami podczas jazdy. System pozwala również kierowcy dostosować opór kierownicy i dynamikę samochodu do jego własnych preferencji, oferując do wyboru trzy tryby: sportowy, standardowy lub indywidualny. – Aktywny asystent toru jazdy (ALC – Active Lane Control) System wykorzystuje kamerę do wykrywania pasa ruchu, po którym porusza się pojazd, a następnie analizuje i przesyła informację do jednostki sterującej systemem bezpośredniego sterowania adaptacyjnego, który z kolei wytycza środek pasa ruchu i dokonuje odpowiednich korekt, jeśli zachodzi taka potrzeba. System nie tylko poprawia panowanie nad pojazdem, ale również sprawia, że kierowanie pojazdem jest mniej męczące, ponieważ kierowca nie musi dokonywać wielu korekt skrętu, aby utrzymać samochód na kursie.
Wymaga:
 • Felgi aluminiowe 18" z oponami 225/50 R 18 95W, felgi 5-ramienne o podwójnym wzorze - 4 100 zł
[+] Pokaż szczegóły
4 100 zł
Pakiet "Tarcza Bezpieczeństwa"
– Inteligentny tempomat (ICC – Intelligent Cruise Control) z pełnym zakresem prędkości – Systemy ostrzegania o niekontrolowanej zmianie pasa ruchu (LDW – Lane Departure Warning) oraz zapobiegania niekontrolowanej zmianie pasa ruchu (LDP – Lane Departure Prevention) – Systemy ostrzegania przed martwym polem (BSW – Blind Spot Warning) i eliminacji martwego pola (Blind Spot Intervention™) – Prewencyjny system hamowania awaryjnego (Forward Emergency Braking) W sytuacji, kiedy kolizji nie można już uniknąć, system ostrzega kierowcę o tym i automatycznie uruchamia hamulce oraz napina pasy bezpieczeństwa kierowcy, aby zredukować prędkość samochodu i rozmiar szkód. – System ostrzegania przewidujący kolizję z przodu (Predictive Forward Collision Warning) – Wspomaganie kontroli dystansu (DCA – Distance Control Assist) Kiedy zachodzi ryzyko kolizji, system ten intuicyjnie pomaga kierowcy zwolnić przepustnicę i użyć hamulców. – System zapobiegania kolizjom z tyłu (BCI – Back-up Collision Intervention) Podczas cofania system BCI pomaga wykryć przejeżdżające za samochodem pojazdy oraz obiekty znajdujące się za nim i ostrzega o nich kierowcę za pomocą sygnałów wizualnych i dźwiękowych. Jeśli zajdzie taka potrzeba, system może też dodatkowo uruchomić hamulce, aby zapobiec kolizji.
Wymaga:
 • Pakiet "Komfort" - 2 460 zł
[+] Pokaż szczegóły
10 660 zł
Pasy bezpieczeństwa na wszystkich siedzeniach
Standard
Poduszki powietrzne - 6 szt. (przednie poduszki powietrzne kierowcy i pasażera; boczne poduszki powietrzne dwukomorowe, chroniące osobno biodra i klatkę piersiową; przednie i tylne kurtyny powietrzne)
Standard
System alarmowy ultradźwiękowy
Standard
System ISOFIX na siedzeniach tylnych umożliwiający montowanie fotelików dziecięcych
Standard
Tempomat (Cruise Control)
Standard
Układ ułatwiający ruszanie pod górę
Standard
Uruchamianie silnika przyciskiem
Standard
Widoczność i oświetlenie
Światła przeciwmgielne w technologii LED (przód i tył)
Standard
Światła tylne w technologii LED
Standard
Czujnik zmierzchu - światła włączane automatycznie
Standard
Lusterka zewnętrzne w kolorze nadwozia, z kierunkowskazami LED
Standard
Lusterka zewnętrzne podgrzewane, elektrycznie sterowane, składane
Standard
Lusterko wsteczne z funkcją automatycznego przyciemniania
Standard
Pakiet "Widoczność"
– System doświetlania zakrętów (AFS – Adaptive Front-lighting System) – Reflektory w technologi LED z automatyczną regulacją wysokości i światłem do jazdy dziennej (System za pomocą kamery znajdującej się na odwrocie lusterka wewnętrznego wykrywa pojazdy przed Twoim Q50 oraz zbliżające się do niego i automatycznie przełącza światła z długich na krótkie. Technologia Smart Beam zapewnia doskonałą widoczność we wszystkich warunkach drogowych i pozwala kierowcy skupić się na samym kierowaniu pojazdem.) – Panoramiczna kamera 360°, ułatwiająca parkowanie (AVM – Around View Monitor) z funkcją wykrywania ruchomych obiektów (MOD – Moving Object Detection) i asystentem parkowania.
Wymaga:
 • Pakiet "Komfort" - 2 460 zł
 • Reflektory przednie LED z automatyczną regulacją wysokości i światłem do jazdy dziennej - 3 485 zł
[+] Pokaż szczegóły
5 330 zł
Reflektory przednie halogenowe z automatyczną regulacją wysokości i światłem do jazdy dziennej
Niedostępne z:
 • Reflektory przednie LED z automatyczną regulacją wysokości i światłem do jazdy dziennej
[+] Pokaż szczegóły
Standard
Reflektory przednie LED z automatyczną regulacją wysokości i światłem do jazdy dziennej
Niedostępne z:
 • Reflektory przednie halogenowe z automatyczną regulacją wysokości i światłem do jazdy dziennej
[+] Pokaż szczegóły
3 485 zł
System wyłączania oświetlenia z opóźnieniem
Standard
Szyby elektrycznie sterowane we wszystkich drzwiach z funkcją automatycznego zamykania inteligentnym kluczykiem (I-Key)
Standard
Wykończenie wnętrza
*** Wyposażenie Standard / nie dotyczy
Standard
Kierownica i dźwignia zmiany biegów obszyte skórą
Standard
Tapicerka skórzana "Grathite" (1:Grafitowy, 2:Grafitowy, 3:Grafitowy)
GStandard
Tapicerka skórzana "Wheat" (1:Beżowy)
CStandard
Tapicerka skórzana "Stone" (1:Szary)
Niedostępne z:
 • Wykończenie wnętrza: Drewno klonowe
[+] Pokaż szczegóły
KStandard
Wykończenie progów przednich drzwi Infiniti Aluminium
Standard
Wykończenie wnętrza: Kacchu Aluminium
Niedostępne z:
 • Wykończenie wnętrza: Drewno klonowe
[+] Pokaż szczegóły
1 230 zł
Wykończenie wnętrza: Drewno klonowe
Niedostępne z:
 • [K] Tapicerka skórzana "Stone" (1:Szary)
 • Wykończenie wnętrza: Kacchu Aluminium
[+] Pokaż szczegóły
1 640 zł
Wyposażenie wewnętrzne
Gniazdo 12 V w konsoli centralnej
Standard
Infiniti InTouch™ - podwójne ekrany dotykowe (8- i 7-calowy LCD z wejściem VGA)
Ten podwójny ekran dotykowy pozwala Ci z wnętrza samochodu łączyć się z urządzeniami, obsługiwać je i dopasowywać do Twoich potrzeb bez najmniejszych problemów, zakłóceń czy opóźnień. Aplikacja Infiniti InTouch™ apps, konto e-mailowe, nawigacja, synchronizacja smartfonu i wiele innych są teraz w zasięgu Twojej dłoni lub też... głosu.
[+] Pokaż szczegóły
Standard
Kierownica wielofunkcyjna
Standard
Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa
Standard
Kolumna kierownicy z regulacją wysokości i oddalenia
Niedostępne z:
 • Kolumna kierownicy z elektryczną regulacją wysokości i oddalenia
[+] Pokaż szczegóły
Standard
Kolumna kierownicy z elektryczną regulacją wysokości i oddalenia
Wymaga:
 • Pakiet "Powitanie" - 6 150 zł
Niedostępne z:
 • Kolumna kierownicy z regulacją wysokości i oddalenia
[+] Pokaż szczegóły
6 150 zł
Nawiew klimatyzacji dla pasażerów tylnych siedzeń
Standard
Obrotomierz
Standard
Osłony przeciwsłoneczne z przedłużeniami i podświetlanymi lusterkami (dla kierowcy i pasażera)
Standard
Podłokietnik przedni centralny ze schowkiem i uchwytem na kubek
Standard
Schowek w desce rozdzielczej
Standard
System aktywnej redukcji hałasu
System wykrywa niepożądany hałas o niskiej częstotliwości i kompensuje go wytwarzając fale dźwiękowe o przeciwnej fazie, odtwarzane przez cztery głośniki montowane w drzwiach. W ten sposób umożliwia pasażerom swobodną rozmowę i zwiększa komfort kabiny.
[+] Pokaż szczegóły
Standard
System monitorujący i ostrzegający o zmianie ciśnienia w oponach (TPMS - Tyre Pressure Monitoring System)
Standard
System monitorujący i pokazujący na wyświetlaczu poziom ciśnienia w oponach (TPMS - Tyre Pressure Monitoring System)
Wymaga:
 • Pakiet "Powitanie" - 6 150 zł
[+] Pokaż szczegóły
6 150 zł
Wspomaganie kierownicy inteligentne, uzależnione od prędkości pojazdu
Standard
Systemy audio-info
Bezprzewodowy transfer muzyki – Bluetooth® audio streaming
Standard
System nagłośnieniowy z 6 głośnikami
Niedostępne z:
 • System nagłośnieniowy Bose® Premium Surround Sound
[+] Pokaż szczegóły
Standard
System nawigacji Infiniti
9 840 zł
System nagłośnieniowy Bose® Premium Surround Sound
System nagłośnieniowy z 14 głośnikami. Dzięki zaawansowanej technologii kreującej wrażenia koncertu na żywo – Advanced Staging Technology®, symulacji efektu surround Centerpoint® marki BOSE® oraz technologii kompensacji hałasu AudioPilot® Twój Q50 gwarantuje niezwykłą jakość dźwięku, dostrojonego do Ciebie. Głównymi elementami tego 14-głośnikowego systemu są trzy 10-calowe głośniki typu wheel-woofer, które zapewniają czystsze i pełniejsze brzmienie, a tym samym głębię doznań akustycznych.
Wymaga:
 • Pakiet "Multimiedialny" - 13 120 zł
Niedostępne z:
 • System nagłośnieniowy z 6 głośnikami
[+] Pokaż szczegóły
13 120 zł
Technologia Bluetooth® do komunikacji z telefonami komórkowymi i korzystania z poleceń głosowych
Standard
Tuner radiowy AM/FM z odtwarzaczem płyt CD
Standard
Wejście AUX-RCA i podłączenie USB/iPod
Standard
Siedzenia
Fotele przednie podgrzewane
Standard
Fotele przednie z elektryczną regulacją (także odcinka lędźwiowego) z funkcja pamięci
Wymaga:
 • Pakiet "Powitanie" - 6 150 zł
[+] Pokaż szczegóły
6 150 zł
Siedzenie tylne z nieskładanym oparciem, podłokietnikiem i otworem na narty
Standard
Siedzenie tylne ze składanym, dzielonym asymetrycznie oparciem w stosunku 60:40, z podłokietnikiem i otworem na narty
1 640 zł
Zagłówki na wszystkich siedzeniach
Standard
Gwarancja i serwis
Gwarancja
Gwarancja podstawowa 3 lata lub 100 000 km przebiegu Gwarancja na lakier 3 lata Gwarancja na perforację nadwozia 12 lat,
[+] Pokaż szczegóły
Standard
Infiniti Turing Assistance: 36 miesięcy lub 100 000 km
Standard