/  /  /  /  / Infiniti FX gra w czarne i białe
Infiniti FX

Infiniti FX

Zmień
Segment
Emisja CO2
Żużycie paliwa
 

Infiniti FX gra w czarne i białe

Infiniti|
null
© Infiniti
nullnull

Infiniti wprowadza teraz w Europie nową wersję limitowaną flagowego modelu Infiniti FX pod nazwą Black and White Edition.

Oparta na topowej wersji FX-a, czyli S Premium, seria limitowana Black and White Edition jest kwintesencją wszystkiego, co najlepsze w gamie FX. Dodatkowo wzbogacono ją wyróżniającymi ten samochód elementami wykończenia. Jednym z nich jest oczywiście kolor lakieru: czarny (Obsidian Black) albo biały (Moonlight White).

Kształtny SUV Infiniti zawsze budził wielkie zainteresowanie i podziw na drogach, a w przypadku Black and White Edition wrażeń jest jeszcze więcej, bo wyposażona jest w unikalne, 21-calowe, aluminiowe felgi „turbinowe" w kolorze srebrnym.

Wewnątrz znajdziemy luksusowe wykończenie z takimi elementami jak czarny lakier i sportowe fotele, wykonane z miękkiej skóry licowej. Ich elegancję podkreślają jasnoszare przeszycia, które zastosowano również na gałce dźwigni zmiany biegów, listwach wykończenia drzwi i wokół kierownicy.

Ekskluzywność serii Black and White Edition gwarantuje produkcja ograniczona do 500 egzemplarzy, a przy cenie ustalonej na 308 435 złotych ten specjalny FX jest jeszcze bardziej atrakcyjny.

"Nastał najlepszy czas, żeby zacząć jeździć Infiniti - mówi Jean-Pierre Diernaz, dyrektor zarządzający Infiniti Europe. "Ale na całą Europę mamy tylko 500 egzemplarzy, dlatego też osobom zainteresowanym tą serią podpowiadamy, aby zgłosiły się do nas jak najszybciej".

Ponieważ seria Black and White Edition oparta jest na wersji Premium S, standardowo ma zamontowanych wiele zaawansowanych technologicznie elementów takich jak na przykład ułatwiająca parkowanie panoramiczna kamera 360° AVM (Around View Monitor), z czujnikami, funkcją wykrywania ruchomych obiektów MOD (Moving Object Detection) i asystentem parkowania.

Wszystkie te elementy są nieocenioną pomocą podczas manewrowania przy niskich prędkościach.

Komfort i bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów zapewnia system nawigacji HDD z ekranem dotykowym oraz inteligentny tempomat ICC (Intelligent Cruise Control) z funkcją jazdy z niską prędkością, który pomaga utrzymać bezpieczny dystans od pojazdu z przodu. Z kolei nad idealnym trzymaniem się drogi czuwają amortyzatory systemu ciągłej kontroli tłumienia CDC (Continuous Damping Control) oraz układ aktywnego sterowania tylnych kół skrętnych RAS (Rear Active Streering).

Potencjalni nabywcy mogą dowiedzieć się więcej na temat serii FX Black & White w specjalnej sekcji strony internetowej infiniti.pl oraz w Centrach Infiniti w Warszawie i Katowicach. Zamówienia już są przyjmowane, a pierwsze samochody klienci odbiorą w lutym.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama