/  /  /  / Trzydrzwiowy Hyundai i30 na start
Hyundai

Hyundai

Zmień
Południowokoreańska marka to jedna z najszybciej rozwijających się firm na świecie. W przeciwieństwie do większości czołowych firm motoryzacyjnych Hyundai nie ma blisko 100-letniej historii produkcji samochodów. W związku z tym osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej można uznać za duży sukces.
Dowiedz się więcej o marce
 

Trzydrzwiowy Hyundai i30 na start

null
© Hyundai
nullnullnull

Czeska fabryka Hyundai Motor wystartowała niedawno z produkcją seryjną nowego modelu Hyundai i30 w wersji trzydrzwiowej. Samochód zaprezentowano po raz pierwszy z okazji targów motoryzacyjnych w Paryżu.

Trzydrzwiowy Hyundai i30 to kolejna wersja kompaktowego modelu południowokoreańskiego koncernu, która powstaje w Czechach. Przypomnijmy, że w styczniu bieżącego roku ruszyła produkcja Hyundaia i30 hatchback 5d, natomiast w czerwcu linię montażową opuściły pierwsze egzemplarze nowej wersji i30 Wagon.

3-drzwiowy Hyundai i30 utrzymał wszystkie najlepsze cechy wersji hatchback, zapewniając komfort użytkownikom, wysoką jakość wykonania i bogate wyposażenie. Samochód jest oferowany w sześciu wersjach silnikowych, z 6-biegową skrzynią manualną lub automatyczną.

Szczególną uwagę warto zwrócić na jednostkę 1.6 diesel o mocy 128 KM, emitującą według danych fabrycznych zaledwie 97 g CO2 na km.

Jak wszystkie nowe modele marki Hyundai, również i30 w wersji 3-drzwiowej został objęty programem ‘5 lat potrójnej gwarancji’, w którego skład wchodzi 5 lat pełnej gwarancji bez limitu kilometrów, 5 lat assistance oraz 5 lat kontroli technicznej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama