/  /  /  / Samochody terenowe Hyundaia z możliwą usterką
Hyundai

Hyundai

Zmień
Południowokoreańska marka to jedna z najszybciej rozwijających się firm na świecie. W przeciwieństwie do większości czołowych firm motoryzacyjnych Hyundai nie ma blisko 100-letniej historii produkcji samochodów. W związku z tym osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej można uznać za duży sukces.
Dowiedz się więcej o marce
 

Samochody terenowe Hyundaia z możliwą usterką

UOKIK|

Jak poinformował generalny importer samochodów marki Hyundai na polskim rynku, niektóre egzemplarze modelu Hyundai Santa Fe, Tucson oraz ix55 mogą mieć usterkę fabryczną. W związku z tym zapadła decyzja o przeprowadzeniu prewencyjnej akcji naprawczej.

Jak ustalił producent, w niektórych egzemplarzach na skutek procesu utleniania styk elektryczny włącznika lampy STOP może ulec uszkodzeniu, co może skutkować jego migotaniem lub przerywaną pracą lampy.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą łącznie objętych jest 1 008 samochodów marki Hyundai. Lista numerów VIN patrz TUTAJ.

Generalny importer skontaktuje się listownie z pierwszymi właścicielami samochodów, których problem może dotyczy, w celu dokonania stosownej akcji serwisowej w autoryzowanym serwisie Hyundai.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Hyundai Motor Poland Sp. z o.o. (ul. Wołowska 22, 02-675 Warszawa; www.hyundai.pl; +48 (22) 645 17 00; fax: +48 (22) 645 15 54).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama