/  /  /  / Samochody Hyundaia przekazane przedstawicielom FIS w Polsce
Hyundai

Hyundai

Zmień
Południowokoreańska marka to jedna z najszybciej rozwijających się firm na świecie. W przeciwieństwie do większości czołowych firm motoryzacyjnych Hyundai nie ma blisko 100-letniej historii produkcji samochodów. W związku z tym osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej można uznać za duży sukces.
Dowiedz się więcej o marce
 

Samochody Hyundaia przekazane przedstawicielom FIS w Polsce

Hyundai Motor Poland|
null
© Hyundai
nullnull

W miniony weekend w Zakopanem odbyło się oficjalne przekazanie floty samochodów marki Hyundai, będące efektem globalnej współpracy sponsoringowej pomiędzy firmą Hyundai a Międzynarodową Federacją Narciarską (FIS).

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Samochody wykorzystywane będą na potrzeby transportowe zawodników i kadry wspierającej podczas zawodów narciarskich w Wiśle (09.01.2013) oraz w Zakopanem (11-12.01.2013).

Modele, jakie udostępniła firma, to: Hyundai Santa Fe nowej generacji, i40 w wersji wagon, nowy i30, SUV ix35 oraz mini busy H1.

"Hyundai po raz pierwszy zdecydował się na sponsorowanie mistrzostw w skokach narciarskich w ubiegłym sezonie zimowym 2011/2012, podkreślając tym samym swoje zaangażowanie w sponsoring sportowy. Wspieranie tej popularnej nie tylko w Polsce dyscypliny zimowej jest doskonałym uzupełnieniem wizerunku firmy angażującej się w promocję prawdziwych, sportowych emocji - podkreśla Marcin Okrój, dyrektor zarządzający Hyundai Motor Poland.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama