/  /  /  / Promocje Hyundaia z okazji 20 lat obecności firmy na polskim rynku
Hyundai

Hyundai

Zmień
Południowokoreańska marka to jedna z najszybciej rozwijających się firm na świecie. W przeciwieństwie do większości czołowych firm motoryzacyjnych Hyundai nie ma blisko 100-letniej historii produkcji samochodów. W związku z tym osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej można uznać za duży sukces.
Dowiedz się więcej o marce
 

Promocje Hyundaia z okazji 20 lat obecności firmy na polskim rynku

Hyundai Motor Poland|
null
© Hyundai
null

Hyundai Motor Poland obchodzi 20-lecie obecności na naszym rynku. Polska to pierwszy europejski kraj, w którym Hyundai samodzielnie rozpoczął dystrybucję samochodów. Z okazji okrągłej rocznicy firma przygotowała wiele niespodzianek, m.in. promocje związane z modelami i20 oraz i30.

Tym, którzy rozważają zakup miejskiego auta, Hyundai proponuje model i20 (rok produkcji 2012) w cenie 33 090 zł netto, z pełnym odliczeniem VAT.

Hyundai i20 dostępny jest także z firmową instalacją LPG, z zachowaniem pełnej 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów.

Powodem do świętowania jest także wyprodukowanie w europejskiej fabryce Hyundaia w Turcji łącznie 200-tysięcznego egzemplarza modelu i20 (wcześniej pojazd produkowany był w Indiach). Z tej okazji model został wzbogacony o dodatkowe w stosunku do wersji Classic Plus wyposażenie o wartości 2 000 zł, które obejmuje:
- port USB
- system Bluetooth z funkcją rozpoznawania głosu
- zdalne sterowanie audio
- 15-calowe aluminiowe felgi fabryczne
- przednie światła przeciwmgielne
- skórzana kierownica i gałka zmiany biegów

20 lat obecności Hyundaia w Polsce to również szansa zakupu wiodącego modelu producenta, czyli kompaktowego samochodu i30 z upustem 6 000 zł (rok produkcji 2012).

Dodatkowo, firma oferuje pakiet ubezpieczeń za 500 zł, użyteczne akcesoria (felgi aluminiowe i czujniki parkowania) w tej samej kwocie, a także promocyjne warunki kredytu w ramach opcji "Hyundai za 20 zł dziennie".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama