/  /  /  / Nowy Hyundai ix45 na horyzoncie
Hyundai

Hyundai

Zmień
Południowokoreańska marka to jedna z najszybciej rozwijających się firm na świecie. W przeciwieństwie do większości czołowych firm motoryzacyjnych Hyundai nie ma blisko 100-letniej historii produkcji samochodów. W związku z tym osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej można uznać za duży sukces.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowy Hyundai ix45 na horyzoncie

SAMAR.PL|

Oto dobrej jakości zdjęcia szpiegowskie, na których widać zakamuflowany model Hyundai Santa Fe nowej generacji. Zgodnie z obowiązującą w Europie nomenklaturą, na Starym Kontynencie auto będzie dostępne z oznaczeniem ix45.

Po kliknięciu na ten link obejrzeć można dobrej jakości zdjęcia szpiegowskie, na których widać zakamuflowany model Hyundai Santa Fe nowej generacji podczas testów drogowych. Zgodnie z obowiązującą w Europie nomenklaturą, na Starym Kontynencie auto będzie dostępne jako ix45.

Nowy i30 pomoże w dalszej ekspansji marki Hyundai

Wyznacznikiem nowego modelu marki Hyundai będzie m.in. ewoluujący język stylizacji Fluidic Sculpture z charakterystycznym otworem wlotu powietrza, a także udoskonalona gama jednostek napędowych, do której ma szansę dołączyć wersja hybrydowa.

Premiera modelu Hyundai ix45 może nastąpić w przyszłym roku. Również w roku 2012 koncern szykuje m.in. modernizację modelu i20.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama