/  /  /  / Kolejna moto inwestycja na Słowacji
Hyundai

Hyundai

Zmień
Południowokoreańska marka to jedna z najszybciej rozwijających się firm na świecie. W przeciwieństwie do większości czołowych firm motoryzacyjnych Hyundai nie ma blisko 100-letniej historii produkcji samochodów. W związku z tym osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej można uznać za duży sukces.
Dowiedz się więcej o marce
 

Kolejna moto inwestycja na Słowacji

null
© Hyundai
null

W połowie grudnia firma Mobis oficjalnie oddała do użytku wybudowaną na Słowacji linię systemów hamulcowych typu CBS. Jest to projekt zrealizowany w przeliczeniu kosztem około 34 mln EUR.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Roczne możliwości produkcyjnie wynoszą do 600 000 sztuk rocznie. Inwestycja jest nie tylko powiązana z działalnością produkcyjną koncernów Hyundai Motors i Kia Motors, które mają swoje zakłady w Czechach i na Słowacji. Mobis liczy też na pozyskanie zamówień od innych producentów motoryzacji takich jak Volkswagen, BMW oraz Renault.

Nowy projekt powstał na terenie zakładów Mobis, które działają na Słowacji od roku 2005.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama