/  /  /  / Hyundai Motor Poland oficjalnym partnerem Payback
Hyundai

Hyundai

Zmień
Południowokoreańska marka to jedna z najszybciej rozwijających się firm na świecie. W przeciwieństwie do większości czołowych firm motoryzacyjnych Hyundai nie ma blisko 100-letniej historii produkcji samochodów. W związku z tym osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej można uznać za duży sukces.
Dowiedz się więcej o marce
 

Hyundai Motor Poland oficjalnym partnerem Payback

Payback Polska|
null
© Hyundai
null

Hyundai Motor Poland został oficjalnym partnerem Payback. Od 15 marca uczestnicy programu mogą korzystać ze specjalnych promocji przygotowanych przez Hyundai i jednocześnie zbierać punkty Payback.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"Hyundai został oficjalnym partnerem Payback. Uczestnicy programu będą otrzymywać punkty za udział w promocjach Hyundai organizowanych specjalnie dla nich. To pozwoli partnerowi na zaprezentowanie oferty ponad 11 mln posiadaczy kart Payback. Liczymy na to, że współpraca naszych firm będzie się rozwijać, a oferta promocyjna Hyundai będzie coraz ciekawsza i przyniesie uczestnikom programu wymierne korzyści - podkreśla Marcin Drzewiecki, dyrektor marketingu Payback.

Współpracę z Payback Hyundai rozpoczyna specjalną promocją z okazji 20-lecia firmy w Polsce, połączoną z wyprzedażą aut z rocznika 2012. Każdy posiadacz karty Payback, który z tej okazji weźmie udział w jeździe próbnej, otrzyma 200 punktów promocyjnych.

"Współpracę z Payback traktujemy z jednej strony jako kolejny element wpisujący się w nasze działania budujące świadomość marki i możliwość zaprezentowania jednego z najbogatszych portfolio pojazdów na rynku, a także jako krok w kierunku działań z obszaru marketingu bezpośredniego zorientowanego na precyzyjne dotarcia do potencjalnych klientów. Współpraca z Payback ma podkreślać dynamizm i nowe technologie, zgodne z naszym sloganem: New Thinking. New Possibilities - podkreśla Piotr Ziarkowski, szef marketingu i PR Hyundai Motor Poland.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama