/  /  /  / Hyundai i40 ma już roczek
Hyundai

Hyundai

Zmień
Południowokoreańska marka to jedna z najszybciej rozwijających się firm na świecie. W przeciwieństwie do większości czołowych firm motoryzacyjnych Hyundai nie ma blisko 100-letniej historii produkcji samochodów. W związku z tym osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej można uznać za duży sukces.
Dowiedz się więcej o marce
 

Hyundai i40 ma już roczek

Hyundai|
null
© HyundaI
null

Hyundai Motor z zadowoleniem podsumowuje pierwszy rok obecności na rynku europejskim modelu Hyundai i40, który rywalizuje o względy klientów w konkurencyjnym segmencie D. Jest to sukces tym ważniejszy, jeśli wyniki i40 zestawimy z dorobkiem poprzednika, czyli Hyundaia Sonaty.

Hyundai i40 został zaprojektowany i skonstruowany ze szczególnym uwzględnieniem oczekiwań klientów w Europie, którzy w omawianym segmencie D mogą przecież wybierać wśród takich modeli jak np. Volkswagen Passat, Ford Mondeo czy Opel Insignia. Dołożono starań, aby samochód Hyundaia oferował nowoczesne, atrakcyjne dla oka wzornictwo, przestronne wnętrze, solidną jakość wykonania oraz wysoki komfort podróżowania.

Dla potencjalnych klientów nie bez znaczenia jest też dostępność programu gwarancyjnego 5-Year Triple Care (5 lat gwarancji bez limitu kilometrów, 5 lat obsługi technicznej pojazdu, 5 lat assistance).

Na rynku polskim klienci prywatni i flotowi mają do wyboru model Hyundai i40 w wersji nadwoziowej jako kombi lub sedan.

Hyundai i40 oferta modelowa z cennikiem

Hyundai i40 ma na koncie kilka cennych nagród branżowych przyznanych w takich krajach europejskich jak np. Niemcy, Austria, Holandia, Wielka Brytania oraz Portugalia. Konstrukcja i jakość wykonania karoserii tego samochodu została doceniona pierwszą nagrodą podczas kongresu EuroCarBody 2011.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama