/  /  /  / Hyundai i20 z instalacją LPG już w sprzedaży
Hyundai

Hyundai

Zmień
Południowokoreańska marka to jedna z najszybciej rozwijających się firm na świecie. W przeciwieństwie do większości czołowych firm motoryzacyjnych Hyundai nie ma blisko 100-letniej historii produkcji samochodów. W związku z tym osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej można uznać za duży sukces.
Dowiedz się więcej o marce
 

Hyundai i20 z instalacją LPG już w sprzedaży

Hyundai Motor Poland|
null
© Hyundai
null

Hyundai wprowadził do sprzedaży model i20 z instalacją LPG. Samochód z napędem na gaz dostępny jest w wersji z silnikiem 1.2 w czterech opcjach wyposażeniowych. Cena podstawowej wersji wynosi 44 600 zł.

Decyzja marki Hyundai o rozbudowaniu swojej oferty podyktowana jest popularnością napędu LPG na polskim rynku (około 2,5 mln zarejestrowanych samochodów) oraz wzrastającymi cenami tradycyjnych paliw. Takie rozwiązanie pozwala także na uatrakcyjnienie oferty kierowanej do klientów flotowych oraz szkół jazdy.

W Hyundaiu i20 montowana jest instalacja firmy BRC Sequent 24.11 z dotryskiem benzyny.

Istotnym elementem oferty jest utrzymanie programu 5-letniej potrójnej gwarancji, w której skład wchodzi 5-letnia, pełna gwarancja bez limitu kilometrów, 5 lat assistance oraz 5 lat kontroli technicznej.

Hyundai i20 oferta modelowa z cennikiem

"Cieszymy się, że nasza oferta poszerzyła się o model i20 z alternatywnym napędem. Wprowadzenie instalacji gazowej, szczególnie w tak trudnym okresie dla rynku motoryzacyjnego, jest dowodem na czujność naszej marki i chęć wyjścia naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych klientów - powiedział Marcin Okrój, dyrektor zarządzający Hyundai Motor Poland.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama