/  /  /  / Atrakcyjne ceny w salonach Hyundaia
Hyundai

Hyundai

Zmień
Południowokoreańska marka to jedna z najszybciej rozwijających się firm na świecie. W przeciwieństwie do większości czołowych firm motoryzacyjnych Hyundai nie ma blisko 100-letniej historii produkcji samochodów. W związku z tym osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej można uznać za duży sukces.
Dowiedz się więcej o marce
 

Atrakcyjne ceny w salonach Hyundaia

HMP|
null
© Hyundai
null

Hyundai Motor Poland zachęca klientów do odwiedzenia salonów marki i zapoznania się z nową ofertą sprzedaży samochodów wyprodukowanych w roku 2013.

Hyundai, który w tym roku obchodzi 20-lecie swojej obecności na polskim rynku, oferuje pełną gamę samochodów w zróżnicowanych wersjach wyposażenia. Większość z nich została zaprojektowana i wyprodukowana w Europie, gdzie znajduje się centrum badawczo-rozwojowe oraz dwie fabryki koncernu.

Aktualną promocją, w skład której mogą wejść: upust, atrakcyjne formy finansowania i pakiet akcesoriów, zostały objęte wszystkie modele z rodziny 'io oraz Elantra (poszczególne formy promocji łączą się ze sobą).

Na przykład wybierając popularne modele i20 lub i30 klient może zaoszczędzić odpowiednio 4 000 i 5 000 złotych oraz skorzystać z dodatkowych korzyści.

Wszystkie samochody marki Hyundai objęte są unikalnym programem 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów, w skład której wchodzi także 5 lat assistance oraz 5 lat kontroli technicznej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama