/  /  /  /  / Veloster z nagrodą Playboya
Hyundai Veloster

Hyundai Veloster

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Veloster z nagrodą Playboya

Hyundai Motor Poland|
null
© Hyundai
nullnullnullnullnullnullnullnullnull

Hyundai Veloster zwyciężył w kategorii Styl i Piękno w tegorocznym plebiscycie Samochód Roku 2011, organizowanym przez magazyn Playboy. Model pojawi się w polskich salonach już latem.

Jury pod przewodnictwem Włodzimierza Zientarskiego, w którego skład weszli znani dziennikarze oraz autorytety branży motoryzacyjnej (m.in. Krzysztof Hołowczyc) ocenili najciekawsze premiery samochodowe i przyznali wyróżnienia w 14 kategoriach.

Konstruktorów modelu Veloster Hyundai wyróżniono za to, że połączyli dalekowschodnią solidność i jakość z europejskim świeżym wzornictwem uzasadniając, że Veloster jest ekstrawagancki, ma ponadczasową, niepodrabialną sylwetkę oraz takie rozwiązania, których nie stosuje konkurencja (trzecie drzwi w nadwoziu coupe).

Tutaj znaleźć można ciekawy filmik, na którym widać, jak prowadzi się na drodze model Hyundai Veloster.

„Hyundai jest piątym producentem motoryzacyjnym na świecie i ósmą marką motoryzacyjną. Mamy nadzieję, że takie samochody jak Veloster sprawią, że będziemy nie tylko marką popularną, ale także kochaną i że przynajmniej kilka osób obecnych tu dzisiejszego wieczoru dołączy do szerokiej już grupy naszych fanów - powiedział Piotr Ziarkowski, szef działu Marketingu i PR, odbierając wyróżnienie podczas uroczystej gali.

Model Veloster pojawi się w polskich salonach latem bieżącego roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama