/  /  /  /  / Nowy Hyundai i40 sedan z polskimi cenami
Hyundai Veloster

Hyundai Veloster

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nowy Hyundai i40 sedan z polskimi cenami

Hyundai Motor Poland|
null
© Hyundai
nullnullnullnullnullnullnullnullnull

Po udanym debiucie modelu i40 kombi w czerwcu ubiegłego roku firma Hyundai Motor Poland wprowadza właśnie do sprzedaży model Hyundai i40 w wersji sedan. Najtańsza odmiana limuzyny została wyceniona na niecałe 80 000 zł.

Hyundai i40 sedan to kolejny samochód odzwierciedlający ekspansję przebiegającą pod szyldem nowego sloganu marki: New Thinking. New Possibilities. (Nowe Myślenie. Nowe Możliwości).

Łączący w sobie dynamizm i elegancję, i40 dostępny jest w czterech wersjach silnikowych: dwóch benzynowych i dwóch wysokoprężnych. Osiągają one moc od 115 KM do 177 KM, a dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu w całym zakresie obrotów silnika, i40 prowadzi się wyjątkowo komfortowo zarówno podczas jazdy w mieście jak i na autostradzie.

Hyundai i40 charakteryzuje się bogatym wyposażeniem już w wersji podstawowej. Wśród opcjonalnych rozwiązań high-tech znajduje się asystent parkowania i utrzymania toru jazdy, jak również Bluetooth z funkcją rozpoznawania głosu, pełna nawigacja oraz kamera cofania.

Nowy Hyundai i40 sedan gama modelowa z cennikiem

W aspekcie komfortu i wygody, i40 może być wyposażony w elektryczny hamulec postojowy, system wentylacji przednich siedzeń, podgrzewane siedzenia przednie i tylne, automatyczny system odszraniania szyby przedniej oraz podgrzewaną kierownicę.

Hyundai i40 korzysta z najnowszych technologii bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego w celu zapewnienia maksymalnej ochrony użytkowników, dzięki czemu ma być kolejnym modelem marki spełniającym najwyższe kryteria oceny bezpieczeństwa w testach Euro NCAP (5 gwiazdek).

Samochód objęty został unikalnym programem gwarancyjnym 5-Year Triple Care (5 lat pełnej gwarancji bez limitu kilometrów, 5 lat assistance i 5 lat opieki technicznej).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama