/  /  /  /  / Hyundai Santa Fe z nagrodą Playboya!
Hyundai Santa Fe

Hyundai Santa Fe III

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Cena124 300 zł - 247 200 zł (aktualizacja: 2017-04-01)
Emisja CO2149 g/km - 184 g/km
Żużycie paliwa5,7 L/100km - 7,0 L/100km
 

Hyundai Santa Fe z nagrodą Playboya!

Hyundai Motor Poland|
null
© Hyundai
null

Hyundai Santa Fe został wyróżniony statuetką Znak Czasów w tegorocznej edycji konkursu Samochód Roku, organizowanym przez magazyn Playboy.

"Inżynierowie Hyundaia poświęcili mnóstwo czasu na wypracowanie stylu, który spodoba się Europejczykom. Kilka lat temu Polacy kpili z aut "Made in Korea", dziś już nikt nie popełnia tego błędu. Znak czasów! - tak jurorzy konkursu uzasadniają przyznanie nagrody modelowi Santa Fe.

"Santa Fe to duży SUV z napędem na jedną lub obie osie, 7 miejscami i oszczędnym silnikiem (do wyboru dwa diesle). Fotel kierowcy regulowany w 12 kierunkach, podgrzewane fotele także w drugim rzędzie, reflektory LED, audio z 10 głośnikami i Bluetooth, kamera cofania i system wspomagający parkowanie. Tego w koreańskich autach dotąd nie było".

W tym roku w jury prestiżowego konkursu Playboya zasiadło 11 ekspertów, którzy uważnie oceniali 75 zgłoszonych modeli samochodów. Pasjonaci motoryzacji, a zarazem profesjonaliści/dziennikarze i rajdowcy (w tym przewodniczący Włodzimierz Zientarski, Krzysztof Hołowczyc, Andrzej Koper, Rafał Jemielita i Andrzej Borowczyk), ocenili najciekawsze premiery samochodowe, wybrali samochód roku i przyznali wyróżnienia w 12 kategoriach.

Werdykt oficjalnie ogłoszono 17 czerwca podczas uroczystej gali.

"Bardzo nas cieszy przyznanie wyróżnienia w tej wyjątkowej kategorii. Pozycja Hyundaia na rynku europejskim stale się umacnia, a jeśli dzieje się to dzięki tak wyróżniającym i stylowym modelom jak nagrodzony Santa Fe, to tym większa jest nasza satysfakcja - powiedziała Katarzyna Kaszubkiewicz, odpowiedzialna za public relations w Hyundai Motor Poland.

Cennik Hyundai Santa Fe

Nowy Santa Fe trafił do salonów sprzedaży we wrześniu ubiegłego roku, oferując klientom jakość i parametry zarezerwowane dotychczas dla samochodów wyższej klasy. Ulepszony silnik, zwiększona wydajność, odważny design i przestronność wnętrza, a także program 5-letniej potrójnej gwarancji to najsilniejsze z wielu atutów auta.

Santa Fe został stworzony zgodnie z językiem projektowania marki Hyundai Fluidic Sculpture ale przyjął jednocześnie indywidualne cechy określane jako Storm Edge: silny i dynamiczny wygląd inspirowany kształtami natury podczas burzy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama