/  /  /  /  / Plebiscyt Fleet Awards Polska 2011
Hyundai ix35

Hyundai ix35

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Plebiscyt Fleet Awards Polska 2011

Hyundai Motor Poland|
null
© Hyundai
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Oto lista zwycięzców w plebiscycie Fleet Awards Polska 2011. Wspomniany konkurs to coroczne wydarzenie branży flotowej, którego rezultatem jest wyłonienie najlepszych usług oraz samochodów flotowych.

Oto lista zwycięzców w tegorocznym plebiscycie Fleet Awards Polska. Oferowany przez markę Hyundai unikalny program gwarancyjny 5-Year Triple Care zwyciężył w kategorii Flotowa Usługa Roku 2011 (serwis).

5-Year Triple Care jest jedyną, kompleksową ofertą gwarancyjną na rynku, na którą składa się 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów, 5 lat opieki technicznej pojazdu oraz 5 lat assistance.

Pierwszym modelem oferowanym na rynku z programem 5-Year Triple Care był nowoczesny SUV ix35, który również zdobył wyróżnienie w kategorii Najbardziej Ekonomiczne Auto Flotowe Roku 2011/SUV.

Aktualnie wszystkie wprowadzane do sprzedaży modele marki Hyundai objęte są wspomnianym programem.

Plebiscyt Fleet Awards Polska to coroczne wydarzenie branży flotowej, którego rezultatem jest wyłonienie najlepszych usług oraz samochodów flotowych. Jury konkursu składające się fleet managerów oraz specjalistów zarządzających samochodami w firmach ocenia produkty w głosowaniu internetowym oraz uczestniczy w wielkim teście aut. Tegoroczna, ósma edycja plebiscytu pokazała, że Hyundai może za kilka lat stać się silnym graczem na rynku zakupów flotowych.

Hyundai zwiększył liczbę rejestracji o ponad 13% w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku, jednak firma sprzedaje samochody przede wszystkim do klientów indywidualnych.

„Aktualnie zakupy flotowe stanowią 20% całej sprzedaży, ale chcemy, aby w ciągu najbliższych trzech lat sprzedaż do firm osiągnęła 40% - powiedział Marcin Okrój, dyrektor generalny departamentu sprzedaży. „Jestem przekonany, że dzięki takim narzędziom jak nagrodzony program 5-Year Triple Care i odpowiednim programom dla firm uda nam się zrealizować ten plan. Wkrótce wprowadzamy także nowy model i40 (segment D), który uzupełni naszą ofertę, a w rezultacie pozwoli zaproponować klientom biznesowym pełną gamę samochodów”.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Hyundai ix35