/  /  /  /  / Hyundai sponsorem mistrzostw w lotach narciarskich
Hyundai ix35

Hyundai ix35

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Hyundai sponsorem mistrzostw w lotach narciarskich

Hyundai|
null
© Hyundai
nullnullnull

Firma Hyundai Motor Company zapewni flotę aut w ramach oficjalnej umowy sponsorskiej na potrzeby mistrzostw świata w lotach narciarskich 2012. Zawody rozpoczynają się 23 lutego w Vikersund (Norwegia).

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W skład floty wejdzie 10 egzemplarzy nowego modelu i40 w wersji kombi oraz 14 sztuk popularnego SUV-a Hyundai ix35.

"Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zaprezentować te dwa wyjątkowe modele podczas tegorocznych mistrzostw w Norwegii - powiedział S.T. Kim, wiceprezes i dyrektor operacyjny Hyundai Motor Company. "Zarówno i40, jak i ix35 zostały bardzo dobrze przyjęte przez Europejczyków, a ich sportowy i opływowy design prawdziwie odzwierciedla dynamiczny charakter tego wydarzenia."

Hyundai oficjalnie potwierdził zawarcie 2-letniego kontraktu z FIS (Międzynarodowa Federacja Narciarska) obejmującego sponsorowanie szeregu globalnych zawodów, wśród których są skoki narciarskie, narciarstwo biegowe i alpejskie oraz freestyle na nartach i snowboardzie.

Hyundai i40 na sportowo? Czemu nie!

Loty narciarskie to dyscyplina podobna do skoków narciarskich, ale rozgrywana na zdecydowanie większych skoczniach w celu oddania jak najdłuższego skoku. Na świecie jest tylko pięć obiektów tego typu, a Vikersund jest największym z nich.

To właśnie tutaj w ubiegłym roku Johan Remen Evensen oddał najdłuższy, rekordowy skok na odległość 246,5 metrów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Hyundai ix35