/  /  /  /  / Hyundai ix20 wśród najlepszych modeli flotowych
Hyundai ix20

Hyundai ix20

Zmień
SegmentVany / Klasa Małe
Cena48 100 zł - 82 400 zł (aktualizacja: 2017-04-10)
Emisja CO2110 g/km - 150 g/km
Żużycie paliwa4,2 L/100km - 6,5 L/100km
 

Hyundai ix20 wśród najlepszych modeli flotowych

Hyundai Motor Poland|
null
© Hyundai
null

Hyundai ix20 otrzymał statuetkę Fleet Derby 2013 dla najlepszego auta w kategorii "mały MPV". Samochód, podobnie jak inne modele marki, objęty jest programem 5-Year Triple Care.

Najlepszy stosunek jakości do ceny i świetne właściwości jezdne. To atuty Hyundaia ix20, które zaważyły na decyzji jurorów Fleet Derby 2013. W teście samochodowym, prowadzonym przez ekspertów z branży motoryzacyjnej, pojazd pokonał trzech silnych konkurentów w swojej kategorii, zdobywając najlepszy wynik.

Tegoroczna impreza, która miała miejsce 17 kwietnia, zgromadziła ponad 600 gości, w tym aż 108 wybitnych jurorów testujących 82 samochody flotowe na specjalnie wyznaczonej trasie na terenie Autodromu Automobilklubu Polski, Warszawa-Bemowo.

Test prowadzony był w bardzo wymagających dla produkowanych seryjnie samochodów warunkach: nieutwardzonych odcinkach szutrowych, nawrotach czy slalomach. Auta testowano w 16 kategoriach dostosowanych do segmentów popularnych na rynku flotowym.

W kategorii "mały MPV" serca testerów podbił samochód Hyundai ix20. "W modelu ix20 jurorzy Fleet Derby 2013 szczególnie docenili stosunek jakości do ceny. Także właściwości jezdne tego modelu zostały ocenione przez jurorów bardzo wysoko. ix20 to zdaniem jurorów samochód, który posiadając walory małego MPV, jest oferowany w cenie segmentu B - mówi Tomasz Siwiński, redaktor naczelny miesięcznika Fleet, organizatora wydarzenia.

Lista zwycięzców plebiscytu Fleet Derby 2013

Hyundai ix20 to kompaktowy, a zarazem przestronny mały van osobowy. Uniwersalny samochód odpowiada na wiele oczekiwań: przestronne wnętrze sprawdzi się tak w podróżach biznesowych, jak i podczas zakupów czy wakacyjnych wypraw z rodziną. Samochód, podobnie jak inne modele Hyundaia, objęty jest pakietem gwarancyjnym, na który składa się 5 lat gwarancji fabrycznej bez limitu kilometrów, 5 lat assistance oraz 5 lat kontroli technicznej.

Test samochodów Fleet Derby to jedna z ważniejszych imprez branżowych. O jej prestiżowym charakterze świadczy m.in. to, że za kółkiem konkurujących ze sobą aut siadają najlepsi specjaliści z branży: dziennikarze motoryzacyjni, doświadczeni fleet-managerowie, przedstawiciele firm zrzeszonych w Polskim Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów oraz reprezentanci takich instytucji jak Polskie Stowarzyszenie Motorowe, Instytut Transportu Samochodowego, Automobilklub Polski, Związek Polskiego Leasingu, Polska Izba Motoryzacji czy Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama