/  /  /  /  / Super strzał Łukasza Podolskiego
Hyundai i40

Hyundai i40

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Cena80 500 zł - 139 500 zł (aktualizacja: 2017-06-21)
Emisja CO2127 g/km - 176 g/km
Żużycie paliwa4,8 L/100km - 7,5 L/100km
 

Super strzał Łukasza Podolskiego

Polskim kibicom Łukasza Podolskiego nie trzeba przedstawiać. Jest to jedna z gwiazd zespołu Niemiec, który może wygrać Euro 2012. Oto filmik, który na wesoło prezentuje umiejętności Podolskiego, a jednocześnie zawiera odwołanie do motoryzacji.

Wczoraj wieczorem Polska zagrała w turnieju Euro 2012 bardzo ważny, a zarazem prestiżowy dla siebie mecz przeciwko faworyzowanej drużynie Rosji. Dziś ciężka próba czeka z kolei piłkarzy Niemiec, którzy w grupie B zmierzą się z utytułowanym zespołem Holandii.

Jednym z czołowych graczy niemieckiej drużyny jest urodzony w Polsce Łukasz Podolski. Ten 27-letni piłkarz jest też bohaterem filmiku, w którym występuje w roli klienta odbierającego z salonu egzemplarz modelu Hyundai i30. Zazwyczaj taka transakcja odbywa się według takiego samego schematu, jednak nie wtedy, gdy auto trafia w ręce kogoś tak znanego jak Łukasz Podolski.

Tym razem gwiazdor został poproszony przez nieco stremowanych pracowników salonu o pokazanie próbki swoich piłkarskich możliwości. W filmiku można sprawdzić, czy sportowiec potrafi wykonać strzał puszką/filtrem, która przeleci przez oba otwarte okna zaparkowanego samochodu, a następnie wyląduje w umieszczonym obok pojemniku. A może znajdzie się ktoś, kto lepiej od Podolskiego potrafi taką sztuczkę?Łukasz Podolski, reprezentujący zespół Niemiec, jest jednocześnie jedną z twarzy Team Hyundai. Team Hyundai to wyjątkowa drużyna powołana z okazji mistrzostw UEFA Euro 2012, organizowanych na boiskach Polski i Ukrainy. Obok Podolskiego należą do niej tak znani piłkarze jak Iker Casillas (Hiszpania), Giuseppe Rossi (Włochy), Karim Benzema (Francja) oraz Daniel Sturridge (Anglia).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama