/  /  /  /  / Hyundai sponsorem mistrzostw w lotach narciarskich
Hyundai i40

Hyundai i40

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Cena80 500 zł - 139 500 zł (aktualizacja: 2017-06-21)
Emisja CO2127 g/km - 176 g/km
Żużycie paliwa4,8 L/100km - 7,5 L/100km
 

Hyundai sponsorem mistrzostw w lotach narciarskich

Hyundai|
null
© Hyundai
nullnullnull

Firma Hyundai Motor Company zapewni flotę aut w ramach oficjalnej umowy sponsorskiej na potrzeby mistrzostw świata w lotach narciarskich 2012. Zawody rozpoczynają się 23 lutego w Vikersund (Norwegia).

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W skład floty wejdzie 10 egzemplarzy nowego modelu i40 w wersji kombi oraz 14 sztuk popularnego SUV-a Hyundai ix35.

"Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zaprezentować te dwa wyjątkowe modele podczas tegorocznych mistrzostw w Norwegii - powiedział S.T. Kim, wiceprezes i dyrektor operacyjny Hyundai Motor Company. "Zarówno i40, jak i ix35 zostały bardzo dobrze przyjęte przez Europejczyków, a ich sportowy i opływowy design prawdziwie odzwierciedla dynamiczny charakter tego wydarzenia."

Hyundai oficjalnie potwierdził zawarcie 2-letniego kontraktu z FIS (Międzynarodowa Federacja Narciarska) obejmującego sponsorowanie szeregu globalnych zawodów, wśród których są skoki narciarskie, narciarstwo biegowe i alpejskie oraz freestyle na nartach i snowboardzie.

Hyundai i40 na sportowo? Czemu nie!

Loty narciarskie to dyscyplina podobna do skoków narciarskich, ale rozgrywana na zdecydowanie większych skoczniach w celu oddania jak najdłuższego skoku. Na świecie jest tylko pięć obiektów tego typu, a Vikersund jest największym z nich.

To właśnie tutaj w ubiegłym roku Johan Remen Evensen oddał najdłuższy, rekordowy skok na odległość 246,5 metrów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama