/  /  /  /  / Hyundai i30 z instalacją LPG
Hyundai i30

Hyundai i30 II

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Hyundai i30 z instalacją LPG

Hyundai|
null
© Hyundai
null

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, marka Hyundai oferuje rozwiązania pozwalające na oszczędną jazdę i przygotowane z dbałością o środowisko. W ofercie firmy są już egzemplarze Hyundaia i20 oraz większego i30 z fabryczną instalacją LPG.

Hyundai i20 w benzynowej wersji silnikowej 1.25 oraz Hyundai i30 z silnikiem benzynowym 1.4 dostępny jest teraz z fabryczną instalacją gazową. Zalety instalacji gazowej są niepodważalne: to alternatywne paliwo pozwala na zdecydowane oszczędności, znacznie obniżając koszty eksploatacji pojazdu.

Cennik Hyundai i20

Nowoczesna instalacja Sequent 24.11. została dokładnie dostosowana do silników modeli Hyundaia. Dzięki temu zapewnia wysoki komfort jazdy oraz utrzymuje wysoką wydajność silnika. System sekwencyjnego wtrysku gazu cechuje się bardzo dużą dokładnością, dzięki czemu spalanie pozostaje na odpowiednio niskim poziomie, minimalizując koszty eksploatacji.

Nie bez znaczenia pozostaje również aspekt ekologiczny. Spalanie gazu emituje zdecydowanie mniej tlenków azotu i węglowodorów w porównaniu z konwencjonalnymi paliwami. Omawiana instalacja spełnia normy emisji spalin Euro V, co zadowoli klientów dbających o środowisko.

Cennik Hyundai i30

Nowa modele Hyundaia objęte są 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów. Idąc o krok dalej, do instalacji LPG zamontowanej w Hyundaiu dodaje się 5-letnią gwarancję, obowiązującą na terenie Polski.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama