/  /  /  /  / Czy taki będzie nowy Hyundai i30?
Hyundai i30

Hyundai i30

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Czy taki będzie nowy Hyundai i30?

Hyundai|
null
© Hyundai
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Oto zdjęcia bardzo udanego naszym zdaniem modelu Hyundai Avante/Elantra nowej generacji. Czy chociaż kilka z zastosowanych tu rozwiązań stylistycznych ma szansę stać się częścią nowego Hyundai i30?

Autor: Rafał Żaglewski

Oto zdjęcia bardzo udanego naszym zdaniem modelu klasy kompaktowej limuzyny Hyundai Avante nowej generacji. Na rynkach eksportowych poza Koreą Południową auto znane jest pod nazwą Elantra.

Jest to już piąta generacja modelu Hyundai Avante. Auto wyróżnia m.in. dynamiczna stylizacja nadwozia z charakterystycznym kształtem przednich reflektorów oraz sześciokątną osłoną chłodnicy.

Kompaktowy Avante to najchętniej kupowany model marki Hyundai na świecie. Licząc od roku 1990, klientów znalazło dotychczas ponad 6 mln egzemplarzy.

Czy chociaż część z zastosowanych tu rozwiązań stylistycznych ma szansę zostać wykorzystane w pracach nad nowym Hyundai i30, który na rynku europejskim spodziewany jest jesienią przyszłego roku? Na razie nowy i30 owiany jest tajemnicą, jednak z wiarygodnych źródeł wiadomo, że najpierw pojawi się na Starym Kontynencie odmiana hatchback, natomiast w 2012 dołączy do gamy nowe kombi i30cw oraz, co ciekawe, wersja trzydrzwiowa.

Jedno jest jednak pewne. Otóż najbliższe lata dla marki Hyundai, która stawia sobie ambitne plany rozwoju i systematycznego umacniania pozycji na konkurencyjnym rynku europejskim, będą wyjątkowo pracowite.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama