/  /  /  /  / Zupełnie nowy Hyundai i30 na pierwszych zdjęciach
Hyundai i20

Hyundai i20

Zmień
Segment
Emisja CO2
Żużycie paliwa
 

Zupełnie nowy Hyundai i30 na pierwszych zdjęciach

Hyundai|
null
© Hyundai
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Oto pierwsze oficjalne zdjęcia, które w całej okazałości prezentują model Hyundai i30 po zmianach generacyjnych. Samochód został zaprojektowany i skonstruowany w Europie. Światowa premiera odbędzie się za kilka dni podczas targów branżowych we Frankfurcie.

Nowy i30 jest w całości owocem prac inżynierów z Centrum Projektowego Hyundai Motor Europe w niemieckim Russelsheim i jest kolejnym krokiem w ewolucji unikalnego języka projektowania Fluidic Sculpture (opływowa rzeźba), stanowiącego wyróżniające DNA firmy.

Koncept Fluidic Sculpture zapoczątkowany w 2009 w samochodzie koncepcyjnym ix-onic, wykorzystuje płynne linie inspirowane naturą i nowoczesną architekturą, nadając efekt trójwymiarowości, widoczny we wszystkich późniejszych samochodach marki Hyundai.

Nowości marki Hyundai

Nowy i30 jest kolejnym modelem, który ma bezpośrednio wpłynąć na dalsze umacnianie się pozycji marki Hyundai w Europie. Od momentu wprowadzenia samochodu na rynek europejski w 2007 roku, stał się on synonimem jakości i niezawodności, a wraz z pojawieniem się nowego modelu będzie można go także określać jako emocjonalny i stylowy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama