/  /  /  /  / Tak wygląda nowy Hyundai ix35
Hyundai H-1

Hyundai H-1 New

Zmień
SegmentMinibusyŚrednie dostawcze / Van
Emisja CO2--
Żużycie paliwa--
 

Tak wygląda nowy Hyundai ix35

Hyundai|
null
© Hyundai
null

Hyundai zaprezentował pierwsze zdjęcie nowego modelu ix35, jeszcze przed światową premierą na targach motoryzacyjnych w Genewie. Po trzech latach od premiery pierwszy model ix35 zastąpi nowa, bardziej wydajna i zaawansowana technologicznie wersja.

Nowy Hyundai ix35, jako samochód stworzony z myślą o rynku europejskim, wyposażono w lepszy układ napędowy, w tym silnik benzynowy Nu GDI (bezpośredni wtrysk paliwa) o pojemności 2,0 litra. Jednostka zapewnia jeszcze większą moc i wydajność niż 2-litrowy silnik Theta-II stosowany w starszym modelu.

W silniku wysokoprężnym R zastosowano zieloną technologię: niskociśnieniowy system recyrkulacji spalin (LP-EGR).

Ix35 został wyposażony w system Flex Steer, pozwalający wybrać jeden z trzech stylów jazdy (Comfort, Normal i Sport), umożliwiający zmianę siły wspomagania kierownicy w zależności od preferencji kierowcy.

Biksenonowe reflektory oraz wyświetlacz TFT zapewniają kierowcy lepszą widoczność i komfort jazdy w nocy. We wnętrzu samochodu zastosowano lepszej jakości materiały oraz zmodyfikowano elementy wykończenia - zapowiada producent.

Rok 2013: Będzie dużo nowości w segmencie SUV

"Nowy ix35 to dla nas bardzo ważny model. Samochód od razu zdobył dużą popularność w całej Europie, dlatego wprowadzenie kolejnych zmian i ulepszeń jest dla nas naturalnym działaniem w celu podtrzymania zainteresowania. Zmiany w stylistyce, dynamice jazdy oraz technologii jeszcze bardziej podkreślają dynamiczny charakter samochodu - zapewnia Allan Rushforth, wiceprezes i dyrektor operacyjny Hyundai Motor Europe.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Hyundai H-1