/  /  /  /  / Hyundai Genesis Coupe od 114 900 zł
Hyundai Genesis Coupe

Hyundai Genesis Coupe

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Hyundai Genesis Coupe od 114 900 zł

Hyundai Motor Poland|
null
© Hyundai
nullnullnull

Hyundai Motor Poland ogłosił ceny i specyfikacje sportowego, tylnonapędowego modelu Genesis Coupe, którego pierwsze egzemplarze pojawią się w polskich salonach w marcu bieżącego roku.

Zainteresowani klienci mogą już teraz składać zamówienia na Genesisa Coupe, który oferowany jest w dwóch wersjach silnikowych: z silnikiem 3.8 Lambda V6, osiągającym moc 303 KM, a także 4-cylindrowym, turbodoładowanym silnikiem 2.0 Theta, generującym moc 210 KM.

Wyjściowa cena to 114 900 PLN za samochód z silnikiem 2.0 w wersji wyposażeniowej Style. Auto z mocniejszym silnikiem 3.8 V6 w bogatej wersji wyposażeniowej Executive kosztuje 154 900 PLN.

Sportowa i aerodynamiczna sylwetka oraz klasyczny napęd pozycjonują model jako 2-drzwiowe sportowe coupe, przystosowane do okazjonalnego przewozu 4 osób. Jednocześnie kokpit kierowcy został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie codziennego użytkowania i charakteryzuje się przejrzystością oraz elegancją wykończenia.

Genesis Coupe to kolejny model Hyundaia objęty unikalnym programem gwarancyjnym 5-Year Triple Care, którego podstawowym elementem jest 5-letnia gwarancja bez limitu kilometrów oraz 5-letnia opieka techniczna pojazdu i 5 lat assistance.

„Wprowadzenie do sprzedaży modelu Genesis Coupe w Europie jest częścią ofensywy produktowej Hyundaia. Chcemy oferować samochody praktyczne, ładne i niezawodne, ale także takie, które wywołują emocje i mogą być obiektem marzeń - powiedział Jerzy Koziński, dyrektor zarządzający Hyundai Motor Poland.

Hyundai planuje sprzedać w całej Europie 2 000 egzemplarzy Genesisa Coupe w ciągu najbliższego roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama