/  /  /  /  / Margo jednym z 20 najlepszych dealerów Hyundaia na świecie
Hyundai Elantra

Hyundai Elantra

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Margo jednym z 20 najlepszych dealerów Hyundaia na świecie

Margo|
null
null

Raz na dwa lata wybierana jest najlepsza grupa światowych dealerów marki Hyundai. Najnowszy finał prestiżowego rankingu miał miejsce 20 listopada w Stambule.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Spotkało się tam 100 czołowych dealerów marki Hyundai z całego świata (2012 Global Top Dealers Summit). Z grona najlepszych zaproszonych przedstawicieli Hyundai Motor Corporation wybrał czołową grupę dwudziestu, która została wyróżniona najbardziej prestiżową nagrodą Star Dealer. Podstawowymi kryteriami jest udział w rynku, jak i wysokość sprzedaży samochodów nowych.

W tym elitarnym gronie znalazł się również dealer z Polski, a mianowicie firma Margo H.D.Kuźmiccy z Gdańska.

"Nagroda dla jednego z najlepszych światowych przedstawicieli marki Hyundai to dla nas zaszczyt i motywacja do utrzymywania najwyższego poziomu jakości obsługi i rozwoju firmy Margo. Chcielibyśmy przede wszystkim podziękować naszym klientom za uznanie, zaufanie i wsparcie, jakim nas obdarzają - podkreśla Dionizy Kuźmicki, prezes firmy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama