/  /  /  / Poczta Czeska wybiera modele Hyundai
Hyundai

Hyundai

Zmień
Południowokoreańska marka to jedna z najszybciej rozwijających się firm na świecie. W przeciwieństwie do większości czołowych firm motoryzacyjnych Hyundai nie ma blisko 100-letniej historii produkcji samochodów. W związku z tym osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej można uznać za duży sukces.
Dowiedz się więcej o marce
 

Poczta Czeska wybiera modele Hyundai

null
© Hyundai
null

Po rozstrzygnięciu przetargu Poczta Czeska otrzyma łącznie 300 samochodów marki Hyundai, które trafią do kadry menażerskiej oraz pracowników średniego szczebla.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Zamówienie opiewa na 290 egzemplarzy modelu Hyundai ix20 1.4 CRDi oraz 10 samochodów Hyundai i30 kombi z silnikiem wysokoprężnym 1.6 CRDi.

Pozyskanie aut zostanie sfinansowane w ramach leasingu operacyjnego. Umowę zawarto na pięć lat.

W połowie sierpnia 10 samochodów Hyundai i30 zostało przekazanych klientowi. Pozostałe egzemplarze ix20 trafią do odbiorcy we wrześniu i październiku bieżącego roku.

Zarówno model Hyundai i30, jak również ix20 powstają w fabryce koncernu Hyundai Motor w czeskich Nosovicach.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama