/  /  /  / Nowy prezydent Hyundai Motor Europe
Hyundai

Hyundai

Zmień
Południowokoreańska marka to jedna z najszybciej rozwijających się firm na świecie. W przeciwieństwie do większości czołowych firm motoryzacyjnych Hyundai nie ma blisko 100-letniej historii produkcji samochodów. W związku z tym osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej można uznać za duży sukces.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowy prezydent Hyundai Motor Europe

Hyundai|
null
null

W styczniu firma Hyundai Motor Europe poinformowała o nowej nominacji na stanowisku prezydenta i CEO. Szefem Hyundai Motor Europe został Byung Kwon Rhim.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Byung Kwon Rhim wcześniej był prezydentem Hyundai Motor Russia. Specjalista posiada bogate doświadczenie na stanowisku menadżera w różnych spółkach zależnych koncernu Hyundai w Europie. Był też odpowiedzialny za oddział europejski w centrali Hyundai Motor Company w Korei.

Dotychczasowy prezydent Hyundai Motor Europe, Tak Uk Im, otrzymał nowe stanowisko jako wiceprezydent i COO w ramach Hyundai Motor Company, gdzie będzie odpowiedzialny za całokształt działań związanych z marką Hyundai poza Koreą Południową.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama